Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ez terhességre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez terhességre utal,vagy szimpla vérzési rendellenesség?

Figyelt kérdés
Mindig hosszu napokig szoktam menstrualni (min 6 nap ) es utana barnazni szoktam 1-1 napig Ez a barnazas azonban most kicsit kezd elúzódni 3. napja tart. Többektől hallottam hogy ez terhességre is utalhat. (Rendszeresen gumival védekeztünk, nem volt probléma sosem) Szerintetek ez csak egy atlagos eset vagy tenyleg utalhat terhessegre?

2022. márc. 30. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha gumival védekeztek, már az elején felvette (nincs "naaaa csak pár húzás utána felveszem"), nem szakadt ki, akkor abban az esetben sem lennél terhes ha nem jönne meg. A ciklus sosem állandó, az ember nem egy gép. Kismillió oka lehet a barnázásodnak, ez még nem ad okot aggodalomra. Ha sűrűn (több egymást követő ciklusnál) előfordul akkor keresd fel a nőgyógyászod.
2022. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, természetesen nem volt ilyesmi, rendeltetésszerűen volt hasznalva az ovszer, fiatalok vagyunk nem szeretnenk babat😙
2022. márc. 30. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is sokáig tartottak a barnázások, sokszor már menszesz előtt is volt. Egy darabig normális, de ha túl sokaig tart, az akár valami hormon gond is lehet. Valami nekem se volt rendben, de nem tudták mi.


Terhesen a nagytöbbség egyáltalán nem menstruál, ha mégis barnázik, az attól függetlenül van. (Nekem pl 7 hetes terhesen kezdődött a barnázás, es 4 hétig tartott. Kész csoda hogy megmaradt a baba. Viszont azota rendben vagyok)

2022. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!