Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a gond? Terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Terhes vagyok vagy ez valami másra utal? 30/L

Figyelt kérdés

A múlt hetem nagyon kemény volt, rengeteget stresszeltem. Pénteken 6 nappal korábban megjött mint kellett volna. Most kezdtem el fogamzásgátlót szedni, így aznap az orvos javaslatára be is szedtem, mert mondta, hogy vérzés első napjától kell elkezdenem. Másnap már gyenge barnás "vérzés volt", azóta meg szinte semmi. Az a barnázás a stressztől lehetett, vagy a fogamzásgátlótól? Megmondom őszintén, nehéz elképzelnem, hogy 1 nap alatt ilyen jellegű változást idézne az elő. Görcseim voltak, de menstruáció azóta sem. Ma lenne amúgy esedékes, de semmit nem tapasztalok.

Március 22-én voltam nőgyógyásznál, 7.-én kell telefonálnom az eredményekért. Érdemes korábban visszamennem hozzá vagy várjam meg a 7-ét? A fogamzásgátlót szedjem ilyen változáskor, vagy inkább hagyjam el ? Korábban nem szedtem gyógyszert.

03.14 óta vannak együttlétek a barátommal, sajnos bevallom, volt hogy nem védekeztünk, de mindig időben kivette. Tudom, felelőtlen dolog volt.


2022. márc. 30. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló miatt van barnás folyásod. Szedd tovább a gyógyszert.
2022. márc. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Voltál a partnereddel védekezés nélkül együtt? Ha nem akkor nem vagy terhes. Szedd tovább a készítményt a betegtájékoztatóban leírtak szerint, be fogja majd állítani a ciklusodat.
2022. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves 2. válaszoló: Voltam a párommal úgy, írtam is fent, hogy volt egy felelőtlen éjszakánk, de nem ment el bennem, időben kihúzta. Tudom, hogy sajnos, még ha kicsi is, de van esély így is a teherbeesésre.

2022. márc. 31. 22:04
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 hát ha megszakításossal csináltátok akkor bár kicsi az esély (1:3-500) de nem kizárható a terhesség
2022. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!