Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az elmúlt napokban furcsa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmúlt napokban furcsa dolgokat tapasztalok a testemen, elképzelhető hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Fájnak a melleim és a jobb oldali kicsit mintha feszülne és nagyobb is lenne. Az elmúlt napokban fájt az alhasam és volt egyszer egy olyan napközben hogy hányingerem volt, igaz hogy akkor nagyon ideges voltam, ezért nem gondolom hogy ez egy jel lenne. Már nem fáj az alhasam de a melleim még mindig eléggé fájnak. 20. napon vagyok a menstruációnál, elképzelhető hogy az? Barátommal mindig elővigyázatosak vagyunk és gumiba csináljuk.

2022. ápr. 24. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, terhességnél első jel a mentruáció elmaradása.
2022. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Még akkor is, ha még nem kéne megjönnie?

Tehát ha mondjuk megjött nekem 20napja és utána történt baleset akkor 20nap alatt semmilyen tünet nem jelenik még meg? Az első fixen mindig az hogy elmarad a menstruáció és utána jonnek az olyanok hogy alhasi fájdalom, mell fájdalom, reggeli hányinger émelygés meg az ilyenek?

2022. ápr. 24. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. A peteéréstől számított kb. 9. napon ágyazódik be a petesejt, és csak ezután mutatja ki a legérzékenyebb teszt. Ha átlagosan nem 21 naposak a ciklusaid, akkor még nem mutathat semmit. A hányingert inkább okoz a stressz, a mellfájdalom pedig tipikusan premenstruációs tünet, azt jelzi, hogy elkezdődött progeszteron termelődni. Elmaradt menzesz utáni reggelen érdemes legelőször tesztelni, előtte felesleges pénzkidobás.
2022. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!