Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk! Szerintetek inkább a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek inkább a nőknek, vagy a férfiaknak a feladata a fogamzásgátlás?

Figyelt kérdés
2022. máj. 1. 14:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%

10


Ha értesz egy picit is a biológiahoz, akkor tudod miért nem népszerűek,pontosan úgy, ahogy a fog.gatlo tablettàk sem tesznek jót.

2022. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Na, azért eléggé jellemző, hogy ha az ember leír valami szokatlant, egyből mindenki rohan lepontozni.

Tipikus magyar hozzáállás.

2022. máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
12, akkor ne csak dobálózz vele, hogy aztán leugathass másokat, hanem fejtsd ki! Egyelőre te is ugyanolyan vagy, mint akik lepontoztak: tipikus magyar.
2022. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem, mert én mondtam több lehetőséget is, ők meg csak a pirosat dobálják, még csak nem is írtak semmit. Nem is érdekli őket.

Szívesen kifejtem, ha valakit érdekel, és lusta maga utánanézni - DE csak akkor, ha nem lepontozással kezdi.

Ez olyan, mint a vallatószobában:

mondok valamit - DURR, egy pofon. Utána: na, mondjad csak tovább?

2022. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szar lehet, hogy ilyen érzékenyen érint pár dislike.
2022. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
20%
Hol mondtal te tobb lehetoseget? Azert szomoru,hogy arra sem emlekszel amit leirsz.
2022. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Te ugye funkcionális analfabéta vagy?

De leírom még egyszer:

EL lehet halasztani <<hónapokra>>, <<évekre>>, vagy akár <<véglegesen>> is.

És ne haragudjatok: miután te is lepontoztad, írjon nektek az, akinek több apukája is volt.

Nézz utána magad, ha esetleg mégis érdekelne, hogyan lehetséges ez.

2022. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Kölcsönös megegyezes alapján lenne a korrekt, az nem megoldás mert a pasi azt mondja o nem húz gumit, a no ezért irasson fel fogamzas gátlót.


En nem szeretem a gumit, nagyon sok macera mivan ha leesik, ha kiszakad, ezért használok hüvely gyűrűt.


De mint írtam az lenne a jó ha ezt megbeszelne 2 fel, és elmondanak az erveiket

2022. máj. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 zsu666 válasza:
100%
Abszolute önvédelemből: a férfiaknak. A nőknek sem nagy élmény egy abortusz, de megoldható ha akarat ellenére csúszott be az a baba, de a férfiak nem tudnak mit tenni, ha nem akarnak apukák lenni, úgyhogy jobb, ha védekeznek.
2022. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!