Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen jó módszer van fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó módszer van fogamzásgátlásra? Az óvszert nem szeretjük, tablettát sem szeretne szedni a barátnőm. Akkor mivel védekezzünk, szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 11:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Spirál. Sterilizálás.
2010. szept. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
51%
Férfiaknak is van fogamzásgátló. Valakitől hallottam. Szerintem keresd fel a körzetit és kérdezd meg. Vagy marad a spirál. De lehet, hogy a nőgyógyász is tud valamit ajánlani a barátnődnek, annyi féle-fajta van ma már.
2010. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2010. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Jó a sterilizálás kizárt :D,hiszen fiatalok vagyunk,később még szeretnénk gyereket.És nem szült nők esetében a spirált sem ajánlják...
2010. szept. 17. 11:10
 5/20 anonim válasza:
hüvelykúp?
2010. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Én ovulációs teszttel nézegetem minden nap a hormonszintemet (vizeletből), ami kimutatja, ha aznap vagy a rá következő 24 órában terhes lehetek. Hasonló elven működik,mint a terhességi teszt, csak ez a peteérést mutatja ki a pisiben található hormonokból,nem a terhességet!Persze mindemellett megszakítjuk a közösülést!Nekem eddig bevált...Sok ismerősöm használ hüvelykúpot, de én nem szeretem,mert büdös+elég macerás!Én a hüvelykúp mellett is alkalmaznék megszakítást!Egy a tuti, biztos módszer nincs!
2010. szept. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

kitiltanám azokat innen, akik ilyen kérdésre a megszakításos közösülést írják....

nem szeretitek az óvszert+a tablettát??? szerintem egy gyerek most talán még "kényelmetlenebb" lenne

legyen már eszetek b...ssza meg!!!!

2010. szept. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%

Ki írta itt a megszakítást??? De csak hogy igazad legyen: VÉDEKEZZETEK MEGSZAKÍTÁSSAL! :D

Viccet félretéve két kommenttel előttem szerintem tök jó választ adott az illető, hüvelykúp + megszakítás, vagy az a kalkulátor (ezen már én is agyalok egy ideje, csak még gyűjtöm rá a pénzt). 22/L

2010. szept. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Lehet kapni a gyógyszertárakban hüvelyi fogamzásgátló krémet. Pharmatex a neve.

Ki van adagolva tubusokban, 6 tubus van egy dobozban.

Szex elött be kell nyomni a hüvelybe, és onnantól számítva azt hiszem 10 órán át hat.

Én fogamzás gátlót szedek, de néha abbahagyom, hogy tisztuljon a szervezetem, és akkor ezt használjuk.

2010. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%

Próbáld meggyőzni a tablettával kapcsolatban: ha eltalálják a neki passzolót és rendben van a vérképe, semmi kontraindikációja nincs a szedésnek.

Én nem bízom semmi másban, gumi SZAR, a hüvelykúp macerás és megbízhatatlan, a megszakított közösülés pedig a lehető legkockázatosabb és szerintem tök szerencsétlen, hogy pont a legjobbkor kell kihúznia a pasinak.

2010. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!