Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett nem jött meg. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Tudom, senki sem nőgyógyász, vegyek tesztet, stb., de hétvégéig nem tudok venni és hátha van valakinek tapasztalata.

Évek óta szedek fogamzásgátlót. Volt hogy kihagytam egy évet, fél évet, ha nem volt párom.

Két hónapja egy tévedés miatt túlszedtem a tabit, 3 szemmel többet vettem be( nem volt nálam egész levél tabletta, hanem egy másikból pótolta-ugyanaz a fajta,Belara-, bonyolult történet kicsit). A lényeg hogy akkor nem jött meg, akkor nyilván a túlszedés miatt borult fel a hormonhaztartasom. Az ezelőtti alkalommal megjott úgy-ahogy. Volt hasfájás, minden, kicsit vereztem is, de kevesebbet mint szoktam, de olyan már előfordult régebben is.

Most azonban megint nem jött meg végképp, pedig azóta hogy tulszedtem, két levelet rendesen kiszedtem. Azon kívül hogy egyszer az egyik tablettát később vettem be, mert nem otthon éjszakáztam, egyből munkába mentem és nem tudtam hazamenni érte.

Partneremmel tabletta mellett megszakitasosan védekezünk. Így nem látok esélyt terhességre. Tudtommal mindig időben kihúzza.

A leírás alapján elég figyelmetlennek tűnhetek, de kérem a valaszolot hogy próbáljon ezektől elvonatkoztatni. Köszönöm


26N



2022. máj. 11. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem

Reggel hívd fel a sokuk lehet a másik gyogyszer kavart be

2022. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszélj a nőgyógyászoddal, de elotte csinálj egy terhességi tesztet.
2022. máj. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!