Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfogadható az , ha a párod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható az , ha a párod megkér arra hogy nem szeretne óvszert használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Elméletben együtt vagy egy férfival 1 hónapja. Kedveled az embert , és meg vagy győződve arról hogy teljesen megbízható. Viszont az első együttlét előtt azt mondaná a párod hogy "sose használtam még óvszert , és nem is szeretnék soha , amúgy sem tudok elmenni" akkor ebben az esetben mi lenne a reakció?



2022. máj. 18. 13:28
A kérdező szavazást indított:
Elfogadhatatlan , így vagy úgy véget vetek a kapcsolatnak
Megpróbálnám megbeszélni vele , ha nem akar akkor nem erőltetem
Megpróbálbám megbeszélni vele , ha nem akar akkor vége a dolognak
Persze nem gond , megbízható kapcsolatban teljesen oké
50 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha sosem használt óvszert, akkor honnan tudja, hogy nem tud elmenni benne?
2022. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Felnőtt nőként bedőlni ilyen szar dumának elég nagy szégyen. Ráadásul friss kapcsolatban pláne fontos az óvszer, mert a terhességnél sokkal csúnyább dolgoktól is véd.
2022. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Ha egy éve járunk már és akkor veti fel a párom, akkor mérlegelek a lehetőségek között. De egy hónapos viszony után máris levágni az óvszerhisztit nagyon gáz.

Ha ennyire nem akarja, akkor kötesse el magát, férfiaknál amúgy is nagyon nagy százalékban visszafordítható.

2022. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Kapcsolat elején jobban preferálom a gumit, pedig amúgy nem a szívem csücske nekem se.

A párom is mondta hogy nem annyira szereti, de kérdés és kérés nélkül használta a kapcsolatunk elején.

Nem is feltétlenül bizalom kérdése szerintem, nem kell attól félnem hogy megcsal vagy bármi. Szimpla óvatosság.



Mondjuk azt nem igazán tudnám hova tenni, hogy még sose használta de mégis biztos benne hogy nem tud elmenni....

2022. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Itt most a bizalmi kérdésre nem tértem ki. Feltételezzük azt hogy megbízol a partneredben 100% ban. Ezt azokra reagálva írom hogy "bedőlni ilyen hülyeségnek". Tehát feltételezzük hogy megbízol benne teljesen.
2022. máj. 18. 13:37
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

#3

Sajnos nem olyan egyszerű, csak valami 3 gyerek után legális...

2022. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy szex közben nem tud elmenni , nem óvszerhasználatközben , nyilván abban nincs tapasztalata.
2022. máj. 18. 13:38
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

5: ha szedsz gyógyszer, vagy ms módon védekezel, és tényleg megbízol benne, akkor ok.

De abban ne bízz, hogy majd ő vigyáz. Felnőtt nő ilyennek nem dől be.

1 hónapos kapcsolatban meg teherbe esni nem igazán szerencsés...

2022. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
6-os: igazad van, bocsi. Azt hittem a 40 év és 3 gyerek csak nőknél kitétel.
2022. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én egyáltalán nem használhatok semmilyen hormonális fogamzásgátlót a betegségem miatt, nálam nagyon fontos a kapcsolat elején a gumival való védekezés. Ha pedig hosszútávú dolog lesz belőle, akkor kereshetünk másféle hormonmentes módszert. Szóval nálam nem elfogadható az elején ezzel érvelni.
2022. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!