Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfogadható az , ha a párod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható az , ha a párod megkér arra hogy nem szeretne óvszert használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Elméletben együtt vagy egy férfival 1 hónapja. Kedveled az embert , és meg vagy győződve arról hogy teljesen megbízható. Viszont az első együttlét előtt azt mondaná a párod hogy "sose használtam még óvszert , és nem is szeretnék soha , amúgy sem tudok elmenni" akkor ebben az esetben mi lenne a reakció?



2022. máj. 18. 13:28
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy kettő kapcsolatban volt egyszer egy 5 évesben , aztán fél évesben , két nővel volt összesen , és így egyszer sem volt rá szükség.
2022. máj. 18. 13:46
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem akar óvszert akkor nem kap puncit, ez tényleg ennyire egyszerű. Lányok, légyszi, legyen tartásunk és tiszteletünk a saját testünk felé!
2022. máj. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%

#5

"együtt vagy egy férfival 1 hónapja. Feltételezzük azt hogy megbízol a partneredben 100% ban."


Mert hozott a pasi egy mindenre kiterjedő (vér, kenet, torok váladék, vizelet) STD tesztet?

Bemondásra nincs biztonság. Sokan nem tudják de a gonorrhea még a fenékben is "megterem" és továbbadható. De mindenki maga dönti el hogy kockáztat e.

2022. máj. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Én használok fogamzásgátlót, mert lányként sem szeretem az óvszert, de egyéjszakást csakis azzal, komoly kapcsolat elején pedig nemibetegség szűrés mindkettőnknek, negatív eredmény esetén mehet.


Viszont a "kihúzom időben" az nem fogamzásgátlás, tehát ha nem lenne hüvelygűrűm akkor szó sem lehetne róla.

2022. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
94%

#13

Pontosan, és fordítva is, a nőknek is csomó betegsége lehet anélkül is hogy random emberekkel feküdnének le, szerintem a srác nem akarja elkapni.

Jobb a biztonság, függetlenül attól hogy "megbízható"-e a másik. Sok std nem kizárólag szex útján terjed, nem sokat ér a megbízhatóság.

2022. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%

Egy 1 hónapos viszony után akkor is húzzon gumit a másik ha amúgy fogazásgátlót szedek...


Megpróbálnám meggyőzni, de ha nagyon hisztizik rajta akkor mehet amerre akar

2022. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
53%
Ha 100%-ig megbízol benne ÉS szedsz fogamzásgátlót ÉS nem kiköveteli hanem csak azt mondja szeretné a nélkül akkor elfogadható. Ha ezek közül bármelyik nem áll meg akkor hastala vista.
2022. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
92%
Szedsz fogamzásgátlót? Ha igen, akkor menjen és csináljon teljeskörű nemeibeteg szűrést, utána lehet gumi nélkül.
2022. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Én alapból nagyon nehezen élvezek el, 3 vagy 4 alkalommal próbáltam kotonnal abból 1x sikerült nagy nehezen... Szóval lesz*rom innentől kezdve az ilyen nyavajgást. Én nem fogok zsugorfóliázni, arra talál másik palimadarat az illető. Ne legyen már sátánnak beállítva egy pasi aki nem hajlandó ilyen baromságokra. Ha könnyebben elélveznék nem érdekelne, de így kizárt! Szerencsére eddig olyan partnereim voltak akik nem is akarták a gumit.
2022. máj. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
#19 üdvözletem a tripperednek, majd ha véresre vakartad ne sírj. Ha lerohadt, már nem kell "zsugorfóliázni".A gyerektartást pedig minden hónap elején tessék utalni.
2022. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!