Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirál felhelyezés utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirál felhelyezés utáni tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Holnap helyezi fel az orvosom, és én rettenetesen félek, mert általában egy sima rákszűréstől is a halálomon vagyok. Egyébként szültem már kétszer. Érdekelne még, hogy mennyi idő után lehet nemi életet élni? Egy hét múlva megyünk nyaralni, mehetek vele vízbe? Mert valószínűleg mennénk strandra is. Utána görcsöltetek? Ha igen, meddig? Természetesen az orvostól is rá fogok kérdezni ezekre, de mindig annyira izgulok ilyen helyeken, hogy elfelejtem a kérdéseim felét, ezért teszem fel itt is. Köszi, ha válaszoltok!

2022. jún. 1. 23:18
 1/1 A kérdező kommentje:
Illetve hormonos spirál lesz. Tapasztaltatok utána depressziót, pánikrohamokat? Mert sajnos mindkettőre hajlamos vagyok, utóbbira sokáig gyógyszert is kellett szednem.
2022. jún. 1. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!