Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belara tablettát fogok kezdeni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belara tablettát fogok kezdeni szedni most, majd ha megjön. A papírján rá van írva, hogy este ajánlott inkább szedni. Az első nap, ha megjön reggel, akkor már rögtön este szedjem be?

Figyelt kérdés
2008. jan. 1. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A tájékoztatójában benne kell lenni,hogy mikor kell elkezdeni szedni. Én annó az enyémet a menses megjöttét követő 5. napon kellett elkezdeni, de ma már másképp működik néhány gyógyszer.

Teljesen mindegy, mikor szeded be, csak legyen egy állandó időpont. Én 18-kor szedtem.

2008. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én annakidején fél 8-kor vettem be, mikor kezdődött a Híradó. Tökre kialakult a reflex. Megszólalt a Híradó zenéje és én futottam a fürdőszobába :D
2008. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha reggel jön meg akkor aznap este beveheted az elsőt
2008. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű,amelyiknak megjön,aznak kell bevenni az elsőt.Amikor én elkezdtem szedni olyan este 6-7 fele jött meg.Beállítottam szépen egy rendszeres ébresztőt 9re,h ne felejtsem el szedni és kész.

Azért van ráírva,h inkább este ajánlott szedni,mert így az esetleges émelygős mellékhatásokat átalszod.És jobban teszed,ha az első nap nem éhgyomorra veszed be,mert nem tudhatod,h a terhességi hormon milyen hatással van a szervezetedre.Van aki meg sem érzi,én meg piszok rosszul voltm tőle,és másnap reggel hánytam mint a lakodalmas kutya.

2008. jan. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

aznap vedd be amikor megjon a havid, persze. Ahogy a doki mondta, meg ahogy a tájékoztato irja.

Egyébként minden doki azt javasolja, hogy este jobb bevenni a tabit. Ugyhogy szedd inkább te is este. De szerintem állitsd be a telefonodat, hogy figyelmeztessen ,mert ha most még ugy is gondolod, hogy nem fogod elfelejteni,hát saját tapsztalatbol ez nem így van:)

2008. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!