Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrű-kérdéseim?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrű-kérdéseim?

Figyelt kérdés

Hali! Nőgyógyász irt fel nekem hüvelygyűrűt (igen, vérvétel után, és kenetet is vett, maganorvos teljesen rendben van minden) viszont nem mondott el nekem pontosan mindent, valaki segítene?


Ha ezt kivaltom menstruáció első napjától kezdve 2 hétig kell fent lennie majd utána 3 nap elteltével újra 2 hétig igaz? Es ha ezt kivaltom ebbe csak 1 db lesz? És minden hónapban újra fel kell írnia az orvosnak? Köszönöm ha válaszoltak, kérlek ne írjátok rosszindulatú kommentet mert mint írtam nem mondott el mindent rendesen nekem.



2022. jún. 15. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
3 hétig van bent, egy hétre leveszed és a 8.napon fel teszel egy újat.
2022. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi! És egy csomagba mennyi van?
2022. jún. 15. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
betegtájékoztató... bocs, de direkt nem fogom leírni. Ha az abban foglaltakkal kapcsolatban van kérdésed azt tedd fel bátran :)
2022. jún. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy havi és három havi kiszerelés
2022. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek:) holnap fogom kivaltani ezert nem lattam meg a betegtajekoztatot
2022. jún. 15. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!