Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az normális, hogy fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy fogamzásgátlót szedek, de félidőben olyan tüneteim jelentkeznek, mintha peteérésem lenne?

Figyelt kérdés
Szóval szurkál a hasamba, fáradékony vagyok, amikor nem szedtem a gyógyszert, akkor is mindig megéreztem, hogy mikor van peteérésem és akkor is ilyen tüneteim voltak, de normális, hogy most is vannak, amikor már szedem. És ugye a fogamzásgátló megakadályozza a peteérést. Veletek is szokott ilyen lenni? 8hónapja szedek gyógyszert.
2010. szept. 20. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
na, ezt jó volt olvasni. nekem is voltak hasonló tüneteim, mint peteéréskor. a fogamzásgátló 5 hónapjában. vagyis 5 hónapja szedtem, s mégis megjelentek a tünetek. pánikba is estem, de keményen, mert ugye nem védekezünk a párommal csak a gyógyszert szedem, s azért ,ég babát nem szeretnénk, mer nem lenne még ahova. na, be voltam szarva, aztán megjött a megvonásos, de azért néha még bennem van az aggódás, pedig már4hónapja, hogy ez megtörtént, s a megvonásos is mindig megvolt. de most abba hagytam a bogyókat, mert vissza kell menjek nőgyógyászhoz, s akkor erre is rákérdek.
2010. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem nagyok egyedül :D Eddig nekem a 8hónap alatt 2-3 alkalommal volt ilyen, de szerencsére utána mindig megjött a megvonásos. Remélem most is így lesz.
2010. szept. 20. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Úristen, én is parázok, a tüneteim megvannak, ami akár terhességre is utalhat... :S De ha tünetek lennének, akkor ugye az nem mostani eset, márpedig csak egy hónapja volt olyan, amitől baj lehetne. Antibiotikumot kellett szednem, előtte egy héttel nem voltam együtt párommal. Amúgy is gyógyszerszünetre esett. Megkérdeztem az íratós nővérkét, azt mondta, egy hét kiegészítő utána, az is megvolt. De úgy félek, és még van 6napom. Ha erre téved valaki nyugtasson meg. :S:S
2010. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is volt már olyan, hogy egy csomó olyan tünetem volt, ami akár terhesség jele is lehetne, pedig akkor rendesen szedtem, csak hát egy nagyon kevés esély mindig van. De szerencsére nem volt semmi. Szerintem neked is meg fog jönni rendesen. Ilyen tünetek nagyon sok mindentől lehetnek, attól is, hogy ezen idegeskedsz és "bebeszéled" magadnak. Pláne, ha a gyógyszermentes időszakban szedtem az antibiotikumot, akkor szerintem nincs olyan nagy hatással a fogamzásgátlóra, bár nem értek hozzá...
2010. okt. 18. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!