Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek normális így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális így szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Mensi 6. napján mentem el nőgyógyászhoz tabit fel íratni. Azt mondta szerencsém van mert még elkezdhetem. Viszont a tájékoztatóban az volt h az 1. napon kell elkezdeni. Kicsit félek, hogy ez így valóban véd-e. Megbízható alapos doki, eddig minden tökéletes volt nála, de most egy kicsit félek. De hát ő az orvos.. ha ezt mondta biztos így van ugye?
2011. aug. 8. 19:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ha azt mondta, akkor ugy kezdd el.. de nem értem, h ha még megvolt, akkor h tudott megvizsgalni.. ugy tudom, h elkezdheted ilyenkor is szedni, de nem véd az 1. hónapban....
2011. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
énis az 5. napon kezdtem el szedni...
2011. aug. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 6 kisfröccsel szedd.
2011. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Simán elkezdheted. Majd a menstruációd szépen idomulni fog a gyógyszerszedéshez. Viszont az elején védekezzetek másképp is. Kb 2 hétig.
2011. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Első: szerinted mekkora kamu h a gyógyszer előtt megvizsgálnak??? Engem az egyik orvos elküldött vérvételre, egy másik pedig az eredmény megnézése nélkül írt valamit fel XD Ugyan-ugyan.
2011. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
tudom, h nem mindig vizsgalati eredmény alapjan irnak fel, csak gondoltam, h nalatok normalisabbak az orvosok.. :S
2011. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát megvizsgált.. rákszűrést nem tudott csinálni arra majd most megyek megint.. ultrahangot csinált meg megnézett belülről. És védekeztünk mellette. Viszont így is a 7 napos szünetbe fog megjönni?
2011. aug. 8. 20:00
 8/17 A kérdező kommentje:
ja és 6. napon már nem volt annyira erősen meg.. Azt mondta elég erős ahhoz h elkezdjem viszont rákszűrést így nem tud csinálni.
2011. aug. 8. 20:01
 9/17 anonim válasza:
Igen.
2011. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
akkor mit vizsgalt rajtad? vérvétel kell a feliratáshoz!!!!
2011. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!