Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Véleményetek szerint terhesség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint terhesség vagy a gyógyszer abbahagyása okozza?

Figyelt kérdés
4 éve szedtem a milligestet. A barátommal 3 éve együtt voltunk, szakítottunk és a gyógyszert abbahagytam.Ezt követően menstruáció után a 11. napon találkoztunk és védekezés nélkül kibékültünk, de nem bennem ment el. Azóta 10 nap telt el szurkál a hasam és egy kis barnázgatás is volt 2 napig. Nem tudom, hogy ez terhességre utal vagy csak a gyógyszer hiánya okozza. Amúgy majd csak 1 hét múlva kellene megjönnie. Előre is köszi a választ
2010. szept. 20. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az a védekezés nélküli kibékülés pont a termékeny időszakodban volt elméletileg. Fogamzásgátló abbahagyása után a legkönnyebb teherbe esni állítólag,csak nem ajánlatos,azért kell pár hónapig másképp védekezni. Ha nem ment el benned (legalábbis reméled),akkor valószínűleg semmi ilyesmiről nincs szó. Amit leírtál,azt tényleg inkább okozza a tabletta abbahagyása. Azért helyedben óvatosabb lennék :)
2010. szept. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért szurkál a hasad mert meg fog jönni. Én is már egy héttel előtte szoktam ilyesmit érezni. A barnázgatás meg lehet a peteérés jele is.

Ha nem jön meg időben csinálj egy tesztet azért a biztonság kedvéért!

23/L

2010. szept. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csinál egy tesztet (aktus után két héttel) és kiderül.

Nyilván teherbe eshetsz, ha ba*ol védekezni.

De a tabi miatt is lehet.

Ha nem akarsz gyereket, akkor védekezz. Mi olyan bonyolult ezen?

2010. szept. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tény, hogy felelőtlen voltam :( Sajnos a hevesség győzött, nem az ész. A tesztet már megvettem, de 2 napot várok vele, hogy biztosabbat mutasson. Más körülmények között a babának is örülnék,de kevés idő telt el a gyógyszer abbahagyása óta, így még várnék ezzel.Köszönöm Mindenkinek a válaszát!!!
2010. szept. 21. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!