Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez most összefügghet a gyógysz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most összefügghet a gyógyszer abbahagyásával, vagy esetleg terhesség jön szóba?

Figyelt kérdés
Júliusban voltam utoljára együtt a párommal, s akkor még fogamzásgátlót szedtem. Ebben a hónapban hagytam abba, mert nem találkozunk sokat, hiszen távkapcsolatban élünk. Azóta már háromszor jelentkezett a megvonásos vérzésem. A gond az, hogy pár napja úgy érzem, mintha egyfolytában ennem kéne, de ennek ellenére alig tudok enni, s a nyálelválasztásom is megnőtt. Ez vajon mitől van? (Tesztet is csináltam az aktus után elkövetkezendő két hónapban is mert nagyon parázós vagyok, mindegyik negatív lett)Lehet az is hogy az állandó stressztől érzem így magam?
2011. okt. 5. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
igazad van! ne hagyd neki
2011. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:D3x jelentkezett a megvonásos vérzésed,mióta abbahagytad a gyógyszert?Ezt mégis,hogyan kell elképzelni?Mindenféle nyálelválasztásos dolgokkal jössz,de előbb tisztáznod kellene a fogalmakat.(megvonásos vérzés,nyálelválasztás..)

Higgy a teszteknek,ha meg ennyire túlparázol mindent,akkor így 3hónap para után fogod magad és elmész nőgyógyászhoz és véget vetsz a rémálmoknak!

2011. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha rendesen védekeztetek a foggátló abbahagyás után, nem hinném, h terhességről lenne szó. Főleg ha a teszt sem mutat ki semmit.

Ha mégis aggódsz, menj el dokihoz, és ő 100%-osan megnyugtat.

2011. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Júliusban voltam utoljára együtt a párommal"

Csak észrevennél már egy három hós terhességet.

Ráadásul vérzésed is volt.

Nem vagy terhes, csak paranoiás.

2011. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy paranoiás vagyok, és utána még 3 hónapig szedtem gyógyszert, mert úgy volt, hogy többet találkozunk, csak nem jött össze egyikünk részéről sem.
2011. okt. 5. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már abbahagytad, akkor már menstruáltál, nem megvonásos vérzésed volt. Amúgy meg a gyógyszert nemrég hagytad abba, várjál fél évet, kb. annyi kell neki, hogy helyreálljon a rendszer.
2011. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!