Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszer kimaradás esetén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszer kimaradás esetén terhesség ilyen korán?

Figyelt kérdés

Gyógyszert szedek már majd 2 éve. 1hétig antibiotikumot szedtem a gyogyo melett, ekkor nem is voltunk együtt a párommal, a rá következő héten pedig már gyogyszerszünetem volt, szépen meg is jött de 3-4 helyett 5 napig vérezgettem.

Most hétfőn lett vége. A gyógyszerszünetben voltunk is együtt nem is egyszer. Ma kellene bevennem a 7.szem gyógyszeremet, de olyan feledékeny vagyok hogy a 3. és 4 szemet nem vettem be azután persze folytattam a szedést, de sajna pont ekkor voltunk is együtt, és észre vettem hogy nyitott a méhszájam, ezóta eltelt 2 nap, tegnep kisebb barnázás volt, ma pedig barnázás vérzés nem is tudom, de csak csekély mennyiség. Valaki tudna tanácsolni valamit, orvoshoz most nem tudok elmenni. Mindez a gyógyszer kimaradás miatt jelentkezett, vagy beágyazódás, vagy mi lehet ez??????


2010. jan. 22. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
vegyél gyorstesztet(DM,gyógyszertár)!kis szmájlis az a kedvencem..2t 3at vegyél és megtudod terhes vagy e..miért nem mehetsz orvoshoz?:O
2010. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az orvosom külföldön tartózkodik. :$

Nem lenne még korai a tesztelés??? Nem lehet , hogy a gyógyszer kimaradás miatt vérezgetek (inkább barnázás).

Amúgy azt nem tettem hozzá hogy rettenetesen fáj a derekam és fel vagyok puffadva.

2010. jan. 22. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
másik doki nem ér rá?sürgősen meg kellene nézetned magad!inkább fizess rá most!ezt meg kell oldani a teszt azthiszem 10-12nap után mutat eredményt..a sürgősségi fogamzásgátló meg 72órával a baleset után hat.így ha most akarsz választ keresned kell egy dokit!
2010. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem a gyógyszerkimaradás miatt barnáztál

Az utolsó együttléttől számított 14 nap múlva érdemes tesztelni leghamarabb.

Mensikor is nyitott icicpicit a méhszáj, .

Szerintem tüneted még akkor sem lenne, ha teherbe estél esetleg.

Szorítok, úgy legyen, ahogy szeretnéd :)

2010. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Még megpróbálom elérni a dokim ha nem sikerül keresek mást az tuti.

Mitől lehet ez a szörnyű puffadás, ez az egyetlen amit sehova se tudok tenni, és ez nem emésztési gond meg ilyenek, mert az alhasam puffadt be, jóval köldök alatt.

Lehet, hogy mensi előtt besikerül a baba???

2010. jan. 22. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

Nekem mensi előtt mindig megpffad a hasam - szűkebbek lesznek a nadrágok - ez miatt ne éld bele magadat.

Egyébként az orvostudakozo.hu - n van doki, aki 6 órán belül válaszol.

Esetleg kérdezd meg őt.

Majd írd meg, mi lett a vége

2010. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én nem élem magam bele semmibe se.


Csak leírom a tüneteket.

Köszi a címet

2010. jan. 22. 22:21
 8/8 A kérdező kommentje:

Nőgyógyász válasza:

sajnos nem tudom. De az biztos hogy nagyon nagy az esély a terhességre.

2010. jan. 22. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!