Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Be kellett sajnos vennem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be kellett sajnos vennem esemény utáni tablettát. A barátommal több mint két éve élünk nemi életet, most volt az első, amikor a gumi elszakadt. Tényleg ennyire szörnyű a hatása?

Figyelt kérdés
Mióta bevettem teljesen ideges vagyok, mert annyi rosszat hallottam, főleg ezen az oldalon. Mindent tönkretett a lány szervezetében, nem jött meg neki utána, vagy pont hogy folyamatosan megvolt, esetleg teljesen rendszertelen lett. Tényleg ennyire borzasztó? Lehet kár is volt bevennem, ha ennyire rossz hatással lesz rám. Persze így a biztos, jobb, mint az abortusz, azt tudom. Csak nagyon zavarnak attól még ezek a történetek.

2022. júl. 12. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
csajom meg se erezte. kire hogy hat. ne fossal
2022. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Ez olyan mint az oltás, eltolja, sosem lesz, nekem semmi nem változott.
2022. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Relax. Bármely nőgyógyászt megkérdezel, azt mondja, hogy az esemény utáni a világ legjobb találmánya
2022. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni nem jó, a kisebbik rossz elvén működik (még mindig jobb mint az abortusz). Ettől még nem a világvége jött el, nem végleges a hatása. Egyénfüggő kinél hogyan, milyen mértékig jön elő. Van akinél csak rövid, vagy minimális hatás, van akinél akár fél évig is széttrollkodja a ciklust. Még mindig jobb viszont mint a művi terhességmegszakítás!
2022. júl. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sose tudhatod, hogy a szervezeted hogy reagál rà. Az biztos, hogy ezerszer jobb egy abortusznál.

Ismerettsègi körömben sokaknak kellett már sajnos beszednie (elszakadt, lejött a gumi vagy csak felelőtlenül szexelt megszakítással és véletlen beleélvezett a párja). Volt, akinek semmi baja nem volt. A legtöbbjüknek viszont felborult a hormonháztartása 1-6 hónapra. Vagy folyamatosan véreztek vagy nem volt vérzés. Sokuknak fájt a feje, szédült, gyenge volt, erős vérzésük lett.

Amúgy ha valaki nem tudná a működését ennek, akkor röviden: meggátolja a peteérést, de ha már éppen megtörtént, akkor nem fog segíteni. Emiatt nem 100%-os megoldàs.

2022. júl. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!