Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle esemenyutani tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle esemenyutani tabletta után fájó mell?

Figyelt kérdés

A bevétel után kB 5 nappal megjött. Az a ciklusom 13. Napja volt, általában 30-32 naposak a ciklusaim. Nem volt normális menstruáció, bár kB 4napig tartott és volt olyan nap, amikor elég sok jött, nagyrészt csak Barnázás volt. El is múlt, viszont miután elmúlt elkezdett fájni a mellem. Ez már tart négy napja. Most vagyok a ciklusom 20. napján. Kezdek aggódni, hogy mi okozhatja. Eddig nem annyira izgultam a terhesség miatt, mert eleve gondolkozunk, hogy bevegyuk e, mert megszakítottuk, a 8. Napon volt Es csak utólag láttuk, hogy az ovszeren van egy kis rés, ahol folyik ki a víz. Végül orvos javaslatára bevettem esemenyutanit kB 3 órával az aktus után. Eddig nem is izgultam, mert gondoltam, ennek elég kicsi az esélye, viszont nem tudkm, hogy miért fáj a mellem már régóta. Eléggé izgulok, hogy ez terhesség tünete lehet :(

Lehetséges az, hogy az aktus után már a 9. Nap érezni lehet a fajo mellet, amennyiben terhessegrol van szó? Illetve volt valakinek ilyen élménye az escapelle tablettaval kapcsolatban? Valahol olvastam, hogy a sok progeszteron miatt ez lehetséges, viszont azt furcsállom, hogy nem egyből jött ez a tünet, hanem később, kb 8-9 nappal az eset után... A köztivérzés miatt azt gondoltam, hogy megnyugodhatok, hogy működött, de lehet nem :( Szerintetek? Nagyon izgulok :(



2022. júl. 20. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az eseményutáni az, ami akár 3-6 hónapig is tud gondokat okozni. Szóval szokj hozzá sajnos. Lehetnek még érdekességek ilyenkor, viszont talán még mindig jobb, mint egy nemkívánt terhesség. Okkal csak vészhelyzetben használható (kiszakadt / bennmaradt az óvszer, erőszak stb).
2022. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!