Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle esemenyutani tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle esemenyutani tabletta tényleg szinte minden esetben felboritja a ciklusokat?

Figyelt kérdés

Elég rosszakat olvastam az oldalon. Van akinek 3 hétig folyamatosan megvolt, volt akinek több, mint fél évre tönkretette a ciklusát. Van akinek normális maradt utána? Szinte csak ilyeneket olvasok, nagyon meg vagyok ijedve :(



(legyszi bántó válaszokat ne írjátok, egész nap sírok, és nem felelotlensegbol vettem be a tablettát. Valószínűleg gyári hibás volt a gumi, amikor utólag vízzel megtoltottuk láttuk, hogy egy icipici lyukon folyik ki a víz, nem szakadás volt)



2022. júl. 8. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek kérdezted meg korábban, hogy bevedd-e, ha a válaszok szerint nem kellett volna???

Az esemény utáni tabletták tulajdonképpen orbitális nagy hormonbombák. Mintha bowling golyót gurítanál az összerakott Lego házra.

Mindenre számíthatsz. És ezek között jó nem lesz.

Hányinger, hányás, indokolatlan vérzés, ájulás, gyengeség. És igen, totálisan felborult menstruáció.

2022. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyénfüggő. Egy lórugásnyi hormon van benne, bármi előfordulhat. Éppúgy lehet hogy hónapokra széttrollkodja a ciklusodat, mint az hogy 1-2 "kilengést" követően helyreáll.

Az utóbbival kapcsolatban megjegyzem, ettől még senki se használja rendszeres fogamzásgátlásra az esemény utánit!!!

2022. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szétveri a ciklusodat. Ennek ellenére 1000x jobb, int egy abortusz. Gyorsan irasd fel és vedd be, mert minden óra késedelem csökkenti a hatékonyságát. A legmagasabb a hatékonyság 24 órán belül, 72 óra múlva sokkal nagyobb az esélye a hatástalanságnak.
2022. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hosszú távon is ilyen rossz hatásai vannak? Már nem fog visszaallni rendesen?
2022. júl. 8. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 helyre fog állni a ciklusod, nem ciánkálit veszel be, nem szteroidot "csak" egy erős hormonális készítményt egyszeri dózisban.
2022. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávú hatást nem tudok, én a vérzésem elmúlása után 1 nappal vettem be (későn vettük észre, hogy lecsúszott a gumi, úgy halásztam ki magamból...), rá kb 5-6 napra ismét lett egy komplett menstruációm. Nem volt kellemes, de inkább ez, mint a nem kívánt terhesség. Hozzáteszem, mindezt úgy, hogy már megvolt a spirálom, csak nem tudtam még egyeztetni a dokival, hogy mikor tegye fel. :(
2022. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején az exmnek nem volt semmilyen mellékhatása szerencsére. Rendes idoben jott is meg neki, és nem volt se erosebb, se gyongébb a vérzés. Minden a régi maradt. Utána is minden rendben volt nála. Es még csak hatott is. nem csak rémhírek vannak vele kapcsolatban.
2022. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!