Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal csak óvszert használunk. Másfél éve történt az első. Májusban, viszont volt egy balesetünk és mikor kiszerette volna húzni, valahogy lecsúszott róla az óvszer és bennem maradt. (A vége kilógott szóval valószínűleg nem került belém semmi, de a biztonság kedvéért bevettem egy eseményutáni tablettát) Ezután két héttel meg is jött a menstruációm(hamarabb mint kellett volna) A menstruáció után még volt egy alkalmunk közösen és nem tapasztaltunk közben semmi problémát, viszont azután a júniusi és a júliusi menstruációm is kimaradt, csináltam egy tesztet ami negatív lett, de aggódóm mégis terhes vagyok

Szerintetek? Lehet hogy csak a tabletta miatt történik ez?



2022. júl. 22. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes valószinű a tabi csinált egy kis változást.
2022. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Menj el dokihoz !
2022. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Nyugodj meg, mert ha az óvszerbe ment el, ott az ondó reakcióba lép a benne levő spermicid hatású anyaggal. Gyakorlatilag, ha beléd is ment, az már "halott ügy".

A fogamzásgátló sok esetben felborítja a hormon háztartást. Ezért a ciklusod is csúszhat!

2022. júl. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
terhes nem vagy, de az a tabletta szétcseszte a ciklusod. Majd idővel rendbe jön
2022. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el dokihoz. Biztosat csak ő tud mondani. És akkor meg is nyugszol.
2022. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos normális, ha az eseményutáni alkot. Kb 3-6 hónap, mire minden rendben lesz. Ha 3 hónap után tapasztal ilyeneket az ember, akkor érdemes dokihoz elmenni. A teszt kimutatná a terhességet.
2022. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70% az esélye
2022. júl. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!