Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hasi ultrahang kimutatná már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasi ultrahang kimutatná már a terhességet?

Figyelt kérdés
Menstruációm 3.napján szexeltünk védekezés nélkül és belém is élvezett a pasi. Nem csináltunk még ilyet, de nem dőlne össze a világ egy gyerektől. Úgy alakult hogy kaptam időpontot hasi ultrahangra (csak szokásos éves rutin szűrés miatt) és az 27 napra van az aktustól, az már kimutatná ha terhes vagyok?

2022. júl. 31. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Lehet kimutatja
2022. júl. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha azt vesszük, hogy én annak idején pont a 27. napra kaptam időpontot, és akkor már látszott, akkor lehet. Nekem 25 naposak a ciklusaim, akkor már 2 napja késett, és csináltam tesztet, így én már tudtam is, hogy lesz valami. Nem hiszem, hogy meg kell várnod az uh-t, nyugodtan vehetsz te is előbb tesztet, ha terhes vagy, mutatni fogja.
2022. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Lehet hogy fog látni az orvos valamit, de ne vedd biztosra.

Terhesség megállapítás is hüvely ultrahanggal történik illetve 8 hét körül.

De nem értem miért nem csinálsz tesztet ?!

2022. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!