Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akinek durván bekavart az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek durván bekavart az esemény utáni tabletta, annak mennyi idő után jött meg a menstruációja?

Figyelt kérdés

Június 27-én volt az utolsó menetrend-szerinti menstruációm. Sajnos július 4-én be kellett vennem egy esemény utáni tablettát. Rá 5 napra, július 9-én a gyógyszer miatt újabb menstuációm lett. 5 napig tartott, utána voltam dokinál, megnézett, és mondta, hogy elég vékony a nyálkahártya, így valószínűleg 1 hónap múlva lesz újra vérzésem (kb 28 napos ciklusaim voltam). Azonban a mai napig nem jött meg. Csináltam összesen már 4 terhességi tesztet, 2-3 napos eltolásokkal, de teljesen negatívak, így terhes tuti nem vagyok. Viszont spirál felrakás előtt vagyok, amit meg csak menzesz alatt tesz fel a doki, és többek között már ezért is idegesít, hogy ennyire nem akar megjönni... azt tudtam, hogy felboríthatja a ciklust, na de ennyire?

Akinek szintén ilyen erős mellékhatásai voltak, annak mennyi idő után jött meg?



2022. aug. 14. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer kellett bevennem óvszer kiszakadása miatt. Pontosan tudom, hogy 167 nap után jött meg újra. Addig viszont olyan görcseim voltak ciklikusan kb 26-29 naponta 6-8 napig, hogy eszméletlen. Kb 3-6 hónapra boríthatja fel a ciklust. A legtöbb barátnőmnek 3-4 hónap után megjött, de kb 6-8 hónap kellett, mire rendesen beállt a ciklusuk.
2022. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Marha jó... akkor egy ideig még cs.szhetem a spirált...

2022. aug. 15. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az eseményutáni tud gondokat okozni, viszont ezerszer jobb egy nem kívánt terhességnél. Emiatt mondják, hogy ha lehet, akkor meg kell oldani, hogy ne kelljen soha használni.
2022. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos így van. Nekem is ez volt az első alkalom, és remélhetőleg az utolsó is. Bízom benne, hogy hamar túl lesz rajta a szervezetem...
2022. aug. 15. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem amúgy azóta sem tökéletes a ciklusom, de van egy megszokott listám, amit csinálok. Így mondhatni egész jó (30-32 napra megjön a 60-80 helyett vagy a folyamatos vérzés helyett). Még egy 90 éves nénitől tanultam ezeket a trükköket, amikor segítettem neki és a férjének a napi teendőkben.

Kb a menstruáció 3. Hetén kezdem a teámat inni (cickafark,rozmaring, kurkuma, gyömbér, réti palástfű, pásztortáska). 25. Napon minden este meleg kád vízben relaxálok egy kicsit. Emellett a rendszeres mozgás és helyes étkezés is sokat segít.

2022. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy így jártál vele. :(

Nagyon köszönöm a tippet!

2022. aug. 15. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!