Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha volt már pozitív tesztem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt már pozitív tesztem és megfelelő időpontban csinálok meg egy érzékeny tesztet, akkor kaphatok ál(negatív) eredményt ?

Figyelt kérdés
2022. aug. 16. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
minden teszt esetén megvan az esély hamis pozitív és hamis negatív eredményre
2022. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kaphatsz. Az esélyeket nem lehet megmásítani.
2022. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Több barátnőm járt már úgy, hogy menstruáció előtt 1-2 nappal csináltak tesztet. Pozitív lett, majd megjött nekik. Van olyan barátnőm, aki minden hónapban ezt eljátsza 1 éve. Mindig pozitív neki a teszt egy alkalom kivételével. Mégsem maradt meg soha a baba. Leghosszabban 2 napot késett neki ezalatt, általában normálisan megjött neki. Ezzel minden hónapban kínozza magát.
2022. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 ez a kémiai terhesség, de ezzel orvoshoz kéne hogy menjen ha gyereket akar.
2022. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Orvosok hadát megjárta màr, de nem tudnak mit csinálni vele. Kapott gyógyszereket. Amúgy rengeteg nőnek van kémiai terhessége, de igazából észre sem veszi, mert nem tesztelget mindenki nagyon hamar. Ha nem tesztelgetne folyamatosan, akkor ő sem tudna róla. Nekem is volt, meg igazából minden barátnőmnek.
2022. aug. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4 vagyok nekem is volt jó pár.

Akkor meddőségibe kell tovább lépni, valami oka van.

2022. aug. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!