Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hogy nemjó helyre írom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nemjó helyre írom a kérdésem de valaki hátha segìt . A pharmatex hüvely krémbe (72g-os),hány adag van ? Hány alkalomra elég?

Figyelt kérdés
2022. aug. 21. 15:38
 1/6 babyboom567 ***** válasza:
82%
Használ más fogamzásgátlót,nagyon nagy a hibaszázaléka a krémnek.
2022. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Mind1, baba lesz belőle úgyis.


Keress rá, van neve is. Pharmatexbaba :)

2022. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

6 adag van benne. Ahhoz képest nagyon drága.

Én hüvelykúpot használok amúgy, nincs vele semmi baj. És Ár/érték arányban jobb.

Az első két trollal meg ne foglalkozz. Megfelelő használat mellett nem lehet teherbe esni pharmatexxel sem. Persze könnyebb nem betartani rendesen a használati útmutatót aztán a gyógyszerre mutogatni hogy szar.

2022. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pharmatexszel*


Miért vagyok troll? Én nem hiszem el, hogy ennyi emberből egy sem bírta rendesen használni. Nagy a hibaszázaléka, én nem szórakoznék vele. Azzal sem, hogy folyamatosan kenegetem valamivel a hüvelyemet.

2022. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4. Ne hidd azt. Én is több olyat ismerek aki leszólta hogy hatástalan mert terhesek lettek. Elbeszélgettem mindegyikkel, és mindenhol kiderült hogy nem megfelelően használták. Kezdve azzal, hogy nem várták ki az idejét amit kellett, utólag dugta fel az illető, vagy éppen tusfürdővel mosakodott meg közvetlen aktus után, ami utána x órán át tilos, egészen addig hogy volt aki szájon át szedte be.

Ezek után én már senkinek nem hiszem el, hogy rendes használat mellett esett teherbe.

Úgy pláne nem, hogy én több mint 12 éve használom, soha nem volt probléma.

Egyszer!!!!! nem használtam és akkor teherbe is estem. Tehát a gyógyszerrel nincs semmi probléma.

2022. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat.

Mi a kúpot használljuk eddig bevált nincs semmi baj, csak gondoltam a krém annyiból jobb hogy ott elvileg nem kell várrni amig felszívódik vagy ilyesmi de akkor maradunk az eddiginél.

2022. aug. 23. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!