Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok vannak köztetek olyanok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok vannak köztetek olyanok, akik kifejezetten azért szednek fogamzásgátló tablettát, mert azt szeretitek, ha bennetek élveznek el? Csak párkapcsolatban vagy párkapcsolaton kívül is szeretitek?

Figyelt kérdés

2022. aug. 30. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Igen, is-is.
2022. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Normáliséknál úgy megy,nem testre,nem szájba.
2022. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Nem. Azért szedek, mert nem szeretnék terhes lenni, és ugye ha nem belém szokott élvezni, akkor is lehetnek "balesetek".

Egyébként kb semmit nem lehet érezni abból, hogy belém élvez (max ha a farka rándulásából következtetek vagy egyéb jelekből), és amúgy sem olyan nagyon kellemes ahogy utána folyik kifele amint felállok... Szóval egyáltalán nem ragaszkodom hozzá, hogy belém élvezzenek. Ettől még előfordul időnként, és legalább nem kell rettegni a terhességtől.

2022. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Csak a belem elvezestol. Gumiba nem erzem a apro jeleket. De igy minden mozzanatot erzek es mikor erosen szexelunk es msz nyomja elvezeskor isteni erzes. Azt gumiba nem ereznem. A folyas se zavar csak bennem menjenek el.
2022. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Én csak azért szedem hogy ne tudjanak teherbe ejteni aztán otthagyni hogy oldjam meg..
2022. aug. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
nekem spirálom van, és igen a beleélvezés miatt főleg
2022. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem. A fogamzásgátló a legnagyobb méreg... Szedtem én is, mert hülye voltam és hittem az orvosoknak (akik amúgy ebből pénzt kapnak). Ilyen okból sose szedném be. Annyi más fogamzasgátlási lehetőség van.
2022. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!