Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett teherbe esni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval igazából tudom hogy rendkívül hülye kérdés viszont sajnos nagyon rá tudok feszülni az ilyen dolgokra, ezért döntöttem úgy, hogy megkérdezem.

Nagyjából 2 és fél éve szedek fogamzásgátlót. Este 9 körül szoktam bevenni, van hogy elcsúszik 10-11-re is, de sosem szaladtam ki a 6 órás intervallumból sem. A fogamzásgátlótól függetlenül eddig csak óvszerrel szexeltünk a párommal, viszont kedden (először) óvszer nélkül történt meg.

Tudom, hogy nagyon kicsi az esély a terhességre, de egyszerűen szörnyen rá tudok feszülni erre, sokszor ok nélkül.

Köszönöm, hogy végig olvastad!:)


2022. szept. 22. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

A dupla védekezés eleve problémás. Általában az csinál ilyet, aki nem teljesen tiszta.

Aztán persze, hogy rettegsz, amikor csak az egyik védekezés megy.

Nem kéne. Tönkreteszi az életed.

2022. szept. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb esélyed van hogy ugyanazon a héten megnyered az 5-ös, a 6-os és skandináv lottót mint a terhességre. Ne parázz már rá ennyire, elveszi az élvezet gyönyörét!
2022. szept. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jeeezus, én 3 éve szedek tabit, és sosem szexelünk óvszerrel. Persze az a nagyon minimális esély ott van a tabinál is, de nagyobb valószínűséggel szakad ki az óvszer.
2022. szept. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

10 évig szexeltem csak gyógyszerrel és nem lett baj

De nagy hülyeség amit csinálsz. Ha úgyis gumit húztok ne mérgezd a szervezeted.

Engem tönkretett a bogyó és észre se vettem csak miután abbahagytam

2022. szept. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezért kell seggbe szxelni, nem kell ezen parázni, nyugodtan tele lehet pumpálni spermával, órák múlva is érezni fogod és no stressz
2022. szept. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez mint a negyesnel. Csak én 1 év után letettem mert migreneim lettek tőle.


Ha óvszert huztok akkor nyugodtan tedd le a gyógyszert.

2022. szept. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!