Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló tablettát használtok? Van vény nélkül is?

Figyelt kérdés
2022. szept. 23. 09:04
 1/6 StevenUp ***** válasza:
100%
Nincs. Szerencsére
2022. szept. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Vényre se adnék. Szétbarmolta a huszas éveimet.

Dianne, mystral, simycia (biztos rosszúl írtam őket)


Migrén amikor megjött, kiszáradás, libidó teljes elvesztése, mentálisan is egyre érzéketlenebb lettem. De gondoltam csak nem ugyanaz mindegyiknek a mellékhatása, akkor így jártam.

Hát abbahagytam és kb mint amikor egy színvaknak színlátós szemüveget adnak úgy érzem magam.

És még szerencsésnek mondhatom magam hogy trombózisom nem lett


Senkinek se ajánlom

2022. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vény nélkül nem adnak, mivel ez nem egyenlő a c vitamin kategóriával.

Nem hasracsapás alapon kellene az orvosoknak is osztogatni...


Egyebként nekem bejön. 9 evig szedtem. Abbahagytam, terhes lettem (tervezetten). Utána 1 évig másik fajtát szedtem, abbahagytam, ujra terhes lettem. Ismét tervezetten.

Azóta 1 éve szedem újra.

De több gyereket nagyon nem szeretnék.

2022. szept. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak nődoki irhatja fel. Jobb esetben egeszsegugyi csaladi tortenet kikerdezesevel es teljes verkeppel. Pl aki trombozisra hajlamos annak nem is szoktak felirni
2022. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
A trombózispanel nagyon fontos! Én egyfázisút szedek e miatt, illetve endometriózis miatt. Nagyon bevált a slinda. De fontos a rendszeres ellenőrzés is!
2022. szept. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5!

Na pl nekem meg a slinda vágta haza a hormonrendszerem. Ezt csak azért írom, mert ahány ember, annyi féle gyógyszer megoldás lehet

2022. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!