Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire gyakori hogy egy 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori hogy egy 20 év körüli csaj fogamzásgátló tablettát szedjen?

Figyelt kérdés
2022. szept. 28. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
20%
2022. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Stabil kapcsolatban simán. Én is szedtem már 19 éves koromban. De van olyan, aki hormonális dolgok miatt folyamatosan szedi.
2022. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed tőle és nem a gyakoris statisztikára hagyatkozol.
2022. szept. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán előfordul, ráadásul sok lánynak rendszertelen, fájó mensire, különféle hormongondokra (részben bőrproblémákra) is írnak fel pl Diane 35-öt.
2022. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A mai fiatalok körében ez meglehetősen gyakori, sokkal aktívabb szexuális életet élnek, így nem ritka, hogy akár 16-17 éves korban elkezdik a tabletta szedését és ekkor még nem számoltam bele azokat, akik egészségügyi okból kényszerülnek a szedésére.
2022. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 éves korom óta szedem.

23/L

2022. szept. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira nem gyakori, max. tartós kapcsolatban. Legalábbis én huszonéves lányként ezt vettem észre a környezetemben, hogy sokkal inkább átgondolja mindenki, hogy megéri-e az esetleges mellékhatások miatt (legyen szó védekezésről vagy egészségügyi problémákról, mert ott is inkább tüneti kezelés). Én is úgy vagyok vele, hogy max. egy komoly kapcsolatban kezdeném el szedni.
2022. szept. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Avair2010 válasza:
10%
Nem tudom a pontos választ, de az a véleményem, hogy nem elég gyakori. -Ha ez elfogadható válasz. Máskülönben kevesebb lenne az abortusz is, meg az azzal járó kellemetlenségek. Még mindig jobb gyógyszerrel mérgeznie magát az embernek, mint nem vállalható gyermekkel az életét, vagy pedig abortusz esetén szégyenkezni az orvosok előtt. Az abortusz csak akkor lehet jó segítség, ha vállalt gyermek esetén a magzat nem egészséges, és ezáltal nem is tudna teljes életet élni.
2022. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"mindig jobb gyógyszerrel mérgeznie magát az embernek,"


Van aki nem szedhet, mert nem csak mérgezné hanem megölné magát. Van akinek fel se írja az orvosa nyomós okok miatt. Van aki már megtapasztalta a mellékhatásokat és köszöni nem kér belőle. Mi ez a prédikáció itt? Fogadjuk márel hogy ahány ember annyi életút, annyi szervezet, annyi körülmény. Lapozzunk.

2022. szept. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb nő baromságokra hivatkozik, amikor nem akar tabit szedni. A születésszabályozásnak ára van, ezt kell felfogni. Igazi veszélyt jelentő állapotban viszonylag kevesen vannak (pl. Leiden-mutáció). Puszika: egy orvos
2022. szept. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!