Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Másfél éve szedem a jangee...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve szedem a jangee nevű foggátlót, amit azért írtak fel mert erős görcseim voltak?

Figyelt kérdés

Szóval erős görcseim voltak és mióta szedem azóta szinte semmi fájdalmam nincs, illetve kb felére csökkent az időtartam is , viszont valahogy beparáztam hogy szívrohamot kapok miatta vagy tüdőembóliát, és ezen kattogok,

Maga a kérdés az lenne, hogy ha abbahagyom, akkor megint visszatér majd az erős fájdalom is? Akik hasonlóképpen voltak, a foggátló abbahagyása után visszaálltak az erős görcsök és a sok vér egy héten át? Vagy esetleg gyengébb lett?



2022. okt. 1. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
mibajod? 😂😂😂😂 jezusom, nok.. 🤦🏻‍♂️😂
2022. okt. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
te gombát vagy ekit tolsz nem pedig jangee-t
2022. okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Igen, vissza fog térni az erős mensi.


Viszont a félelmed alaptalan.

2022. okt. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vettek előtte vért trombózia hajlam vizsgálatára? Jobb helyeken szoktak, és akkor nem kell kattogni ilyesmin. Menj, csináltass egyet, ha nincs rá hajlamod, nincs min izgulni. Amúgy igen, újra erős görcseid lesznek.
2022. okt. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es: milyen jobb helyeken? A trombófilia hajlam vizsgálat egy 10-12 ezer forintos dolog amit magad miatt tudsz megcsináltatni háziorvosi beutalóval.

Egy nőgyógyász sem tud benyomni ilyensmire ingyen. Max nem írja fel ha nincs negatív eredményed és tudja hogy volt stroke a családba

2022. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kár volt beleokoskodni, mert a lényegen nem változtat és nem is neked szólt a válasz. A kérdés az volt, történt-e ilyen vérvétel, mivel jobb helyeken erről a lehetőségről tájékoztat az orvos :) Hogy ha negatív a hajlamod, nem kell aggódnod emiatt. Aztán hogy ezt Kis Pista fizeti, vagy a szomszéd Mariska, az már másodlagos jelen helyzetben, én pedig jelen helyzetre reagáltam.
2022. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!