Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sürgősségi esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgősségi esemény utáni tablettát vettem be.(72 órás) Nagy a baj?⬇️

Figyelt kérdés

Bevettem. Vérzés jelentkezett kb 1 órán belül. Hatodik napom van és erős még mindig(Night tampon simán átázik). Görcs nincs/mellfeszüles nincs! Lehet a menszeszem erős, ami tabi miatt 1 héttel hamarabb megjött? Hány napig lenne normális az hogy van ilyen intenzív vérzés? Mikor lenne érdemes orvoshoz fordulnom?

Valaki járt már így?



#menstruáció #terhesség #doktor #erős vérzés #Sürgősségi esemény utáni tablettát
2021. jún. 18. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Esemény utáni után kb minden normális.
2021. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármi is okozza, az óránkénti tampon/betét átázás sosem normális, pláne napokon keresztül. Mindenképpen menj el orvoshoz.
2021. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én is óránként cserélem a night tampont, de csak az első két napon.. Ha végig ilyen erős a vérzésed az nem jó! Egyszer én is vettem be esemény utánit. Nekem olyan iszonyatos gorcseim voltam tőle, hogy nem bírtam megmozdulni, csak görnyedtem az ágy mellett.
2021. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utáni egy hormon atombomba, kb. bármi előfordulhat. Viszont az ennyire erős vérzés és görcsök esetén látogasd meg a nőgyógyászod, lehet szükséged lesz más kiegészítő készítményre (nem azért mert terhes lennél, hanem elképzelhető hogy túl sok volt a "hormonlöket" a szervezetednek).
2021. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ohh...azt elfelejtettem elválasztani, hogy tabi beszédes után 1 órán belül vérzés elindult, de 6 napja nem óránként van tamp csere. Az mostmár napi 3x van(Super+O.B Night.)


De..valahogy..sokallom..nekem eddig a haviaim 3-4 naposak voltak és gyengék.


Most meg erős...és 6-odik nap

2021. jún. 18. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!