Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mesélnétek erről a módszerről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnétek erről a módszerről?

Figyelt kérdés

Nemrég hallottam a fogamzásgátlás egyik módszeréről. Sokat nem tudok róla, sőt semmit. Annyit , hogy injekciós és hogy pár havonta kell menni beadatni.

Szeretnék véleményeket kérni róla. Sajnos tabletta nem jöhet szóba. (Régen egy alkalommal majdnem megfulladtam egy nagyobb tablettától azóta nem tudok gyógyszert egyben lenyelni, hiába ezerszer kissebb.

Illetve a spirál ami még érdekelne.



2022. okt. 3. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre teljeskörű, hiteles és személyreszabott választ tud adni egy szakember akit nőgyógyásznak hívnak. Látogass el hozzá.

Mi itt nem tudunk sem akarunk neked fogamzásgátló gyógyszert feliratni.

2022. okt. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mutass kérlek egy mondatot ahol azt írtam, hogy írjatok ki nekem :D

A szövegértelmezés nagyon az általános iskola eleje ....

Véleményt kérdeztem ... negatív illetve pozitív tapasztalatokról.

2022. okt. 10. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!