Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hasonló gondok valakinek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló gondok valakinek? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve szedem a Milligest fogamzásgátlót,és mióta szedem azóta feltűnt,hogy hízok,mert én ezelőtt vékony csinos lány voltam.De most,nem tudom elfogadni magam,a hasam az ami eléggé meghízott,és oldalt van úszógumim,és a barátom is mondta,hogy fogyjak le.

Azt hallottam h a fogamzásgátlótól nagyobb az étvágy,és ezért hízok.Most úgy döntöttem h abbahagyom a szedését.Már 3 napja be kellett volna vennem az elő szemet,de nem vettem.

Hátha fogynék,és persze így tisztúl is a szervezetem.

21/L


2010. szept. 27. 11:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én Laurinát szedtem, de nagyon megnőtt tőle az étvágyam meg még volt pár mellékhatésa is, ezért váltottam, most Jangeet szedek és most visszaállt az eredetire az étvágyam, olyan mintha nem is szednék semmit. Lehet neked is beválna egy gyógyszercsere.
2010. szept. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

megoldás:Yasminelle.

legközelebb ha mész nőgyogyihoz kérd ezt.nem fogsz hizni egy grammot se.én külön kikértem hogy nem szeretnék hizni. amugy meg van az ára 7ezer ft..de legalább tudod hogy nem fogsz hizni és nem egy sz#r gyógyszer.

2010. szept. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A milligest sem volt sokkal olcsóbb.6000Ft volt.

Akkor ha megyek nődokihoz,ezt a gyógyszert fogom kérni.

És felírnak olyat amilyet én kérek?

2010. szept. 28. 09:18
 14/14 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlótól nem azért híznak egyes nők , mert éhesek lesznek tőle.Hanem a hormonok miatt,Nem mindenkinek reagál jól a szervezete rá.

Én is váltottam tabit, gyengék voltak mégis híztam és híztam, mire találtam egy dokit aki el is hitte hogy nem zabálok és elküldött hormonvizsgálatra, ami egy egyszerű vérvétel.

Úgy bekavarta a hormonháztartásomat, hogy csak na, és nem csak a hízás sok egyéb mellékhatás is lett(elég rossz dolgok).Pedig már rég nem szedem.

Most gyógyszert kapok amitől majd valamikor visszaáll a rend remélem.

Szóval gondold meg, nem ijesztgetni akarlak, csak én ha ezt tudtam volna akkor amikor elmentem anno felíratni...

2010. szept. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!