Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirál van valakinek tapasztalat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirál van valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

anuymnak az van., és egyszer rosszul lett, fájt a ahasaajlja, és képzel el elmozdult neki, majdnem kiszúrt valamit(nemtudják miért) sosem lett terhes alatta, és újra visszarakatta csak már nem azzal az orvosasal. ha nem veszi észre a 3 éves kisuncsim h. keresztanyukája a földön fekszik akkor...á nem is mereke belegondolni

amúgy újra visszarakatta...azóta semmi problémája nincs vele....

2009. dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

első voltam, bocsi de sietek....

bocsi SRY....

2009. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
anyunak is az van nagyon régóta... nem esett teherbe, nem volt vele baja
2009. dec. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szülés után szokták álltalába felhejezni.anyunak is az van,de ö meg van vele elégedve,ha jol tudom 2 év után kell kicserélni
2009. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem egyáltalán nem volt jó.Mindig fájt a hasam a derekam nem jött meg rendesen és teherbe is estem úgy ,hogy ott volt a spirál.
2009. dec. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha valaki sokéig nem szedeti ki akkor szervülhet(ez azt jelenti, h úgymond belenő a méh falába)A másik gondom vele az h abortív eszköz,tehát a megfogant embriót nem engedi beágyazódni és szerintem fokozott irritáció is a méh nyálkahártyájának ami pedig rákot okozhat.
2010. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!