Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy gondoljátok? Esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gondoljátok? Esetleg valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

Harmadikként szerepeltem több mint 2 évig egy kapcsolatban. Lassan el kell költöznöm, így ez az egész véget ér. Hiába kérdeztem a pasitól, hogy érzett-e valamit irántam, nem mondta meg soha. Viszont kötődött hozzám. Sokszor találkoztunk, telefonálgattunk, kerestük egymást. Szex csak orálisan volt, ezért nem gondolom, hogy becsapott, mert nem akart lefeküdni velem. Gondolom a felesége miatt, vagy nem tudom...

Szerintetek érzett valamit, vagy csak a cumi, meg a nyalás volt neki a lényeg?


2011. szept. 18. 12:05
 1/2 napietus ***** válasza:
100%
a felesége valamiért nem szopta le, ezért a te szádba engedte az anyagot. ez a kapcsolat erről szólt, ne áltasd magad.
2011. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze hogy kötődött hozzád! Hiszen beleélvezhetett a szádba!

Ááá, a pasik nem csapnak be...nem olyanok! ;)

Érzett irántad valamit: azt hogy nagyon jól kényezteted őt, amire valószínű a felesége nem volt hajlandó. De semmi több. A pasik nincsenek valakivel együtt (feleség), akit nem szeretnek. És ebbe törődjetek bele.

2011. szept. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!