Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megfelelő óvszerméret? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfelelő óvszerméret? A többi lent.

Figyelt kérdés

A hivatalos álláspont az, ha jól tudom hogy, meg kell mérni a kerületét és el kell osztani 2-vel és kijön a megfelelő óvszer méret.

Én megmértem , 150mm, azt elosztom kettővel, ugye az 75mm.

Olyan óvszer nincs, ami a legközelebbi az a My Size 72. Meg is vettem, kipróbáltam, hát mint tehénen a gatya. Nem csúszik le meg semmi extra. Viszont akkor nem jó a képlet. Mert vagy 64 vagy 69-es kellett volna vennem.

Nem is beszélve arról hogy a 14cm hosszú cerkám végén ott figyel egy csomó felgöngyölődve, mivel 20+cm hosszura tervezték.

Van olyan óvszer ami vastagra jó viszont nem túl hosszú?



2022. okt. 27. 14:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9-es az óvszer névleges szélessége valójában nem a hagyományos értelemben vett átmérője. Az óvszerek mérete valójában a gumi egyenes vonallá préselt szélességet adják meg. Vagyis mivel duplán van ez a vonal, ez az óvszer kerületének fele.
2022. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#8 a lánnyal nincs gond az megvan. Tetszik is neki.

Óvszerrel van a baj.

2022. okt. 27. 16:07
 13/15 A kérdező kommentje:

Találtam egy jó magyarázatot:

A dolog úgy néz ki, hogy az óvszerek méretét úgy adják meg, hogy az óvszer kerületének a fele. Tehát mondjuk a 69mm-es óvszer az 138mm kerületű.


Az óvszernek ideális esetben feszülnie kell, tehát a névleges (teljesen feszítetlen) méretnél nagyobb péniszre való. Az ideális feszülés az 10-20% között van.

10% alatt, túlságosan laza lesz, 20% felett pedig nagyon megnő a szakadás esélye, illetve kényelmetlen lesz, csökkenti az érzetet és konyulást is okozhat.


15 cm kerületű péniszre a következő módon tudod kiszámolni az ideális méretet.

150 mm / 1.2 = 125mm

150 mm / 1.1 = 136mm


A 136 mm-es 10%-ban, a 125 mm-es 20%-ban fog feszülni.

Ezután kettővel kell osztani, mert ez a neked való kerület, az óvszerméret viszont a kerület fele.


Végeredmény: 62,5-68 mm közötti óvszerek lesznek számodra ideálisak


Emiatt lógott rajtad a 72-es és ezért nem felelnek meg neked a sima normál bolti óvszerek, amik jellemzően 52-56 közöttiek (sima bolti xl is csak 57, nevetséges).


A MySize 64 jó lesz neked.

Sajnos a vastag méretre való óvszerek hosszúak, ezért a tövénél megmaradó rész elkerülhetetlen. azt hiszem egy márka van a netről rendelhetően, ahol minden körméret / hossz kombót lehet rendelni, de nekem macerásnak tűnt az internetről beszerezni külföldről postázva.


Nekem 15.2 a kerülete, töve picit több, méretre a MySize64, 69 az tökéletes. Szóval a 15-re neked a 64 tökéletes lesz.

2022. okt. 28. 17:22
 14/15 anonim ***** válasza:
Fura nekem 15.5cm a kerülete és a dm be kapható durexek simán jók rá egyáltalán nem szorítják
2022. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Egyszer probalj meg egy 64est vagy 69est
2022. okt. 30. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!