Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gyógyszertől ez a rettentő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyógyszertől ez a rettentő fájdalom?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el fogamzásgátlót szedni.Most fogom kezdeni a második hónapot,a menstruációm mindig normálisan megjön sosem volt vele gondom.Viszont fájdalmaim se szoktak sűrűn lenni,viszont most annyira fáj,hogy néha fel sem tudok állni.Ez a gyógyszertől lehet?Illetve tablettamentes időszakban is 100% a biztonság nem?
2010. szept. 28. 12:50
 1/3 Holdtündér ***** válasza:

A gyógyszermentes napokban is védett vagy természetesen.

Szerintem lehet attól a fájdalom, mikor én is elkezdtem szedni akkor jöttek a görcsök is a havim alatt.

2010. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Bárhogy is van, legjobb ha azért elmész a nőgyógyászodhoz,

és elmondod neki, mert ha nem javul, akkor ír fel más gyógyszert.

2010. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem normális, gyógyszer szedése alatt pont hogy enyhülniük kell a görcsöknek, nem erősödnie. Ezt mindenképp jelezd az orvosodnak.
2010. szept. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!