Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől lehet, alhasi fájdalom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet, alhasi fájdalom, és gyakori vizelés?

Figyelt kérdés
MEgeshet hogy terhes vagyok ? ha lassan befejezem a 2. levelet ( 6 bogyó van hátra) és azóta 2 hete lefeküdtem abarátommal( akkor gumival de bennem maradt és utána azonnal befejeztük.. akkor vettem észre amikor kivette a péniszét) egyszer meg 5 napja és akkor gumi nélkül... és párnapja... fura tünetek jelentkeztek.. alhasi fájdalom..:S gyakori vizelés... kicsi szédülés 1x2x hányinger, ám nagy étvágyam nincs... :S melleim nem feszülnek... lehet ez az alhasi fájdalom hugyholyag gyulladásra utaló tünet?? vagy lehet aggodalmam a terhességre???...pedig a 2. levélnél tartok és lassan kiürül ... fontos lenne a válasz... köszönöm szépen !
2011. júl. 29. 19:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és érzek egy kis puffadtságot az alhasam tájékán... mitől lehet ez ... ? nagyon remélem , hogy nincsen semmi "probléma"... nagyon ideges vagyok... kérlek válaszoljatok minnél hamarabb... köszönöm !!
2011. júl. 29. 19:14
 2/12 anonim ***** válasza:
óhh igen,
2011. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
?
2011. júl. 29. 19:17
 4/12 anonim ***** válasza:
Az ááámm :D
2011. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 BaKs ***** válasza:
lehet csak felfáztál, menj orvoshoz, az megmondja!
2011. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
legyenszíves valaki bővebben válaszolni ráá.. !! köszönöm
2011. júl. 29. 21:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Vizelésen kívül nekem is ezek a tüneteim voltak. Elmentem dokihoz na bumm, hüvelygomba -.-" Valószínű neked is, a gyógyszer még hajlamosabbá tesz rá (én fél éve szedem). A jó hír viszont az h ha most kezdődött könnyen kikezelhető (én most érek a 6 napos kúra végére). Nem kellemes de ami kell az kell. Mindenképp nézze meg a doki, mert más fertőzésnek is lehet ilyen tünete (pl. petefészek gyulladás).
2011. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nemhinném hogy gomba.. nincs viszketés... égés... :S a petefészek gyulladás az lehetséges...:Seléggé fáj az alhasam...két oldalt... anyukám is azt mondta h az lehetne még... szoval akkor terhesség nem lehetséges?
2011. júl. 29. 22:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Előző vok. Mint írtam olyan tüneteim voltak mint neked. Nekem se volt se viszketés, se folyás se égés. Az eredmény mégis ezt mutatja. De persze ez a fajta tünet más is lehet.

Most tartok a kúra 4. napjánál és furcsa de már csak reggel jelentkezik a fájás kicsit.

2011. júl. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet!!
2011. júl. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!