Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring okozott barkinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring okozott barkinek libido csokkenest? Szarasagot?

Figyelt kérdés
Sztori: 2eve vagyunk egyutt,eleinte kb nonstop szexeltunk,megszakitassal ami miatt mindig paraztunk igy kezdtem el szedni 1evig mirabellat,majd 1 evig amit jelenleg is Lyndynettet. Borzasztoan levitte a libidomat, szaraz lettem, es nagyon elkeserit ahogy latom hogy ez paromnak is rossz...Szeretnek alternativat ovszeren kivul :) Nuvaringre gondoltam pl,kerlek titeket akik probaltak irjanak velemenyt

2022. nov. 15. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Piros pont hogy végre felelősségteljesen gondolkoztok és nem hazardíroztok a megszakítással (egy lutri van aki évekig megússza másnak pár alkalom után beüt a ménkű). Mindazonáltal a Nuvaring ugyanúgy hormontartalmú csak a felszívódási módozat más (nem kell figyelni a bevételére, nem befolyásolja az emésztőrendszer, pl. hasmenés). Ha a többi készítmény problémákat okozott akkor lehet ez is fog. Keresd fel a nőgyógyászod és konzultálj a hormonmentes módozatokról amit neked ajánl (a leleteid nála vannak nem nálam). Van azokból is néhány megbízható.
2022. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam, 5 hónap után váltanom kellett. Mindenféle bajom volt: hányinger, fájó mellek, fejfájás, stb. Pedig nagyon szerettem volna hogy működjön mert a módszer nagyon szimpatikus. Nem is volt vele semmi baj, nem csúszott el vagy jött ki.

Csak a hormonok… De erre mindenki másképp reagál.

2022. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első,a hazardírozás megfogalmazásod az első pár alkalomra vonatkozott, nemtudom hogy ítélkezni van-e bármi jogod, amint olvashattad nem ez volt a kérdés kiírásának a célja :D


Nőgyógyász egyébként pharmatexet ajánlott, kis utánajárás után elég sok a pharmatex baba is.



Második: Köszönöm a válaszod!:) sajnálom hogy nem vált be ,remélem találtál/találsz jó alternatívát😊

2022. nov. 15. 13:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyanok is válaszolhatnak akiknek hormonmentességgel is van tapasztalatuk!😁
2022. nov. 15. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Pharmatex:sokan (nagyon sokan) rosszul használják.

Le van írva, hogy aktus ELŐTT kell feltteni, ennek ellenére sokan aktus közben alkalmazzák, azzal a felkiáltással, hogy "ez majd megöli az előváladékot is." Nyilván:nem öli meg azt, ami hamarabb került a hüvelybe.


Ennek oka, hogy a pharmatex síkosító hatása is van, ami a természetes hüvelyváladékkal együtt már egyszerűen sok.

Tényleg tud olyan sok, híg vacak lenni, hogy alig érzel valamit az aktusból. Ezért teszik fel sokan közben, és ezért van sok pharmatex bébi.


Aztán ott van az, hogy ez aktus után ki is folyik. Kimosni pedig nem szabad rögtön.

Úgyhogy én aktus után tampont tettem fel, mert csöpög,csurog.

Ja, és büdös is. Meg rossz ízű leszel tőle.



Ennek ellenére én évekig használtam, és nem lettem terhes.

(azóta édesanya vagyok, tervezett terhesség, nem becsúszott. És nem is lombik.)

2022. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös koszonom a valaszod! 😊
2022. nov. 17. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!