Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ennyire rossz az óvszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire rossz az óvszer?

Figyelt kérdés
A párommal megszakításosan voltunk együtt, de néha még úgy sem, és terhes maradtam. Pár hónapja megszületett a baba, óvszerrel próbálgatjuk, de még fáj nagyon. A párom nagyon nem szereti az óvszert, nekem tökéletesen megfelelne. Mondtam neki, hogy nem fogok gyógyszert szedni, a mellékhatások miatt, spirált meg a gyulladás miatt nem tetetek fel. Inkább húzzon ő gumit, attól nem lesz baja. Azt mondta, hogy később nem szeretne óvszerrel védekezni, mert semmit nem érez benne. Minden férfi ezt érzi? Nem tudom, mi lesz így hosszútávon, de nincs olyan védekezési módszer, ami mindkettőnknek megfelelne.
2022. nov. 25. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
És egy ilyen embernek szültél? Akivel még azt se lehet megbeszélni, hogy gumit húzzon? Lesznek még itt problémák és nem csak a védekezés
2022. nov. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Igen,kb mintha gumikesztyűben simogatnàl egy macskát.f
2022. nov. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Én még csak pár pillanatra dugtam be gumi nélkül, ég és föld a különbség.
2022. nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
azert nem olyan veszes, szokas kerdese.
2022. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon rossz, főleg ha gumi nélkül szokta meg.
2022. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Gratulálok hogy egy ilyen önző pötschfejnek sikerült gyereket szülnöd!
2022. dec. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!