Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon rossz dolog volt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz dolog volt?

Figyelt kérdés
Szóval a fordítva felvett óvszer esete. Pontosabban, fordítva kezdtem el felvenni, aztán, ugye nem volt jó megfordítottam és úgy helyeztem fel. Még nagyon az elején volt, szinte még nem is voltam 100%-osan merev, minden maszturbáció után "pisi", most pedig még az aktus előtt 2 percel is pisi(ebben a 2 percben az óvszer felhelyezése is benne volt). Nyilván baromság volt így utólag, de mekkora?

#előváladék #òvszer #fordítva óvszer
2018. jún. 17. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Előváladék lehetett a péniszeden, amit így az óvszer külső oldalára, majd a hüvelybe juttattál, de legyünk reálisak, nagyon kicsi a valószínűsége a terhesség bekövetkezésének ennyitől.


Mondjuk én azt nem értem, milyen tartalmas lehet egy szexuális együttlét úgy, ha te pisilés után 1 perccel már óvszert húzol a félig merev péniszedre. Előjáték nulla?

2018. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 NDSM ***** válasza:
Nem értem, hogy mit akarsz kérdezni! Írd már le úgy, hogy érthető legyen!
2018. jún. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem épp "félig", hanem csak nem 100%-osan, másodszorra pedig rég találkoztunk...
2018. jún. 17. 17:18
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Ebből nem lehet baj, az előváladék sztori leginkább az óvszercégek propagandája, a teherbeesés esélyei minimálisak.
2018. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom az óvszeren van egy sperma ölő anyag.
2018. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem, igen hallotam, hogy ez elvileg csak "hype".

Utolsó, inkább engedd el...

2018. jún. 17. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudtátok hogy a magyar kormány minden kotont tesztel? Gömböstűvel. Kellenek az újabb rabszolgagenerációk! :-)
2018. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!