Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ha a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha a fogamzásgátló tabletta első szemét elfelejtettem bevenni a 7 napos szünet után?

Figyelt kérdés

Szerdán véget ért a 7 napos gyógyszerszünet. Tegnap (csütörtökön) kellett volna bevennem az első szemet, de teljesen elfelejtettem. Csak ma (pénteken) jutott eszembe. Ezért ma délben az első szemet pótoltam, majd délután a másodikat bevettem ahogy szoktam.

Viszont az olvastam a gyógyszer tájékoztatóján, hogy ha az elmúlt 7 napban védekezés nélkül közösült, akkor a terhesség nem kizárható.

Mi az elmúlt 7 napban 3 alkalommal együtt voltunk.


Valaki esett így teherbe?

Van rá esély, hogy terhes lehetek?

Sajnos csak egy hónap múlva tudom meg, addig nem tudok tesztet csinálni, de nagyon izgulok.


2021. aug. 27. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy van rá esély. De az még nem jelenti azt, hogy terhes is vagy.
2021. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyébként lassan 3 éve szedem a Dienille-t.


12 órán belül, volt hogy megcsúsztam és sosem volt belőle baj.


Volt valaki olyan szerencsés, hogy több mint 24 órával csúszott meg de nem lett terhes??

2021. aug. 27. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Terhes lettél végül?
2023. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!