Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelykrémről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelykrémről vélemények? Nem szedhetek fogamzásgátlót, ezért döntöttem ez mellett.Még nem használtuk, de például egy héten csak egyszer használnánk, többi alkalomnál gumit.

Figyelt kérdés
Vélemények a krémről?
2022. dec. 14. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Önmagában nem biztonságos.
2022. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

30% a hatásfoka.

Ha szeretnél gyereket, viszonylag hamar...

2022. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Csak kombinált / kiegészítő fogamzásgátlásnál ad kielégítő biztonságot. Önállóan alkalmazni minden más védekezési módozat nélkül elég kockázatos.
2022. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rendeltetésszerű használat mellett betartva minden utasítást, mindegyik pharmatex termék biztonságos. 13 éve használom gond nélkül, kúpot is, krémet is. ( Terhes akkor lettem amikor nem használtam.)
2022. dec. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nincs velük, csak be kell tartani a szabályokat, illetve mi ovuláció előtt/közben/után gumit használunk a biztonság kedvéért. Több éve használom és meg vagyok vele elégedve, csak kicsit macerás, hogy előtte még a betöltéssel kell foglalkozni.
2022. dec. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!