Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » IGAZ! A Tescoba tényleg csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IGAZ! A Tescoba tényleg csak 18 felett adják ki az óvszert! (? )

Figyelt kérdés
Ma voltam a Tescoban( Gyulán) és venni akartam egy csomag Rako óvszert.Nos mikor odamentem a pénztárhoz akkor megkérdezték, hogy elmúltam már 18?Azt kellett hazudnom hogy igen pedig még csak 16 vagyok.Mióta nem adnak ki óvszert 18 éven aluliaknak?Vagy csak a Tescoban van ez a szabály?Pár hónapja rákérdeztem itt a gyk-n és azt írtátok, hogy 18 alatt is kiadhatja.Nos akkor mégse igaz!
2010. okt. 1. 17:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
A pénztáros gyík volt. Óvszert simán oda lehet adni 18 év alattinak. Én ezerszer megtettem már.
2010. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ki kellene adnium akárkinek, csak az eladók sokszor ilyenek...
2010. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Szólj a főnökének olyankor és kérj kártérítést!
2010. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
a jogszabály szerint ki kell adniuk. félretájékozott a pénztáros.
2010. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Sör/bor/pálinka nem volt véletlen a csomagban?
2010. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nem adhatnak ki, mert sokan annyira hulyek, hogy a fejukre huzzak, es megfulladnak tole. Ra kellene irni mindazt, ami a szatyrokon is van: fulladast okozhat.
2010. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hát még egy Duracell turbo elemet vettem még.Semmi mást!De azért megdöbbentem, hogy megkérdezte.Meg hozzátette, hogy azt nem adhatja ki 18 alattinak.hm... én úgy tudtam, hogy bárki vehet.
2010. okt. 1. 18:02
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
majd kérdezd meg legközelebb, hogy fizeti-e majd a gyereknek a dolgokat, meg neveli-e -_-
2010. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne a fityulát viselő pénztáros sorába állj be, mert az biztosan apáca! :D
2010. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
nézd végig a pénztárosokat. általában a 40-50 körüli nők, az ilyen mindenbe beleokoskodóak. ha valami fiatal csávóhoz állsz, vagy aki szimpatikusabb kicsit, tuti kiadja. de ez hülyeség hogy óvszert nem lehet. ha meg belekötnek legközelebb is, kérdezd meg, hogy abortuszt akkor fizetnek-e.
2010. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!