Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az olcsóbb óvszerek is megbízh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olcsóbb óvszerek is megbízhatóak?

Figyelt kérdés
A párom nem meri nem a legminőségibbet használni, szerintem meg a Durex túl drága. Én márkára való tekintet nélkül bízok bennük, erről mit gondoltok? Pl. Lidl-ös, DM-es.

2022. dec. 24. 01:26
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Csináljátok úgy hogy kipróbaljátok előszőr vizzel hogy nem e lyukas, és csakkor húzod fel de ha fenn is van ne menj el benne hanem még úgy is vedd ki hogy rajtad van az óvszer és úgy menj el..szerintem ez a legbiztonsagosabb
2022. dec. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Egyszerűbb a fogamzásgátló és akkor korlátok nélkül élvezhetitek egymást. :)
2022. dec. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
#2 ja, aztán a csaj meg szenvedjen a mellékhatásoktól... Szedtem gyógyszert, de soha többet.
2022. dec. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Például a Durex konszern is gyárt például London név alatt filléres gumit.

De miért nem egyszerűbb mondjuk 5-6 félét berendelni, és magadtól meggyőződni? Online egyébként jó gumihoz is hozzájuthatsz viszonylag olcsón.

2022. dec. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lidlst szoktam venni. Semmi gond nincs vele.
2022. dec. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Anno a legolcsóbb Rako márkájú óvszert használtuk, abból is az ultra vékonyat. Volt hogy a normál durex kiszakadt, viszont a Rako soha! Nyugodtan használd az olcsóbbat
2022. dec. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Használtam olcsótol kezdve a prémium minőségűig de nem vettem észre sok különbséget. Nem megfelelő használat mellett a drága is kiszakad.
2022. dec. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Hát én maradok az ismertebb márkáknál. Volt, hogy nőnél is volt óvszer, valami olcsóbb cucc, és 3 lökés után kiszakadt. A Lifestyles Skint használom, mert az nem büdös mint a latex óvszerek, és még egyszer sem szakadt.

Nekem nem éri meg azt a párszáz FT spórolást annak az esélye hogy utána minimum 18 évig finanszírozzak egy gyereket :D 32/F

2022. dec. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Én egyedül a gumin nem spórolok
2022. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!