Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Először szedek tablettát, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először szedek tablettát, és nem értem, hogy első levél, start,1,2,3 szem, addig oké, de onnan (4. -től) miért van kiírva a hétfő, kedd. Stb, majd utána újra csak számok. Nem csak elkezdem 1-nél, és szedem 21-ig?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen gyógyszert szedsz?
2008. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fúú..hát én ezt nem értem. Vagy számoknak kellene kenni, és egy külön sornak napokkal, amin be tudod jelölni milyen napon kezdted (pl. Triregol), vagy csak napoknak (pl.Lindynette).

Milyet szedsz?

2008. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
novynette
2008. dec. 26. 14:01
 4/6 A kérdező kommentje:
és tényleg úgy van,hogy az első 3 ki van írva számmal,de aztán 4-től kezdődik a napok jelzése is,de csak 7 nap,aztán újra szám és ennyi. de én ma elkezdem az 1-et akkor a 4. pont egybeesik a hétfővel,de ez csak hatalmas véletlen,mert ugye a gyártó nem tudja nekem mikor jön meg. és a leírásban sem találtam erre utalást. nem értem.
2008. dec. 26. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem szed nyugodtan ha pont úgy esik ünnepek után keresd fel a nőgyógyászt. mert én se értem :S
2008. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azert vannak az elejen a szamok, mert a menstruacios napokat jelzik..gndolom, ez nem valtoztat a tenyen hogy minden nap egy 21 napig, ez az osszes tabinal igy van. Kiveve a 28 naposak, en ilyet szedek, ott a szunetben is van tabletta.
2008. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!