Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta (Escape...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta (Escapelle), aki vett már be! Milyen mellékhatásokat tapasztalhatók? Ti is mindenre idegesek voltatok? Többi lennt

Figyelt kérdés
Tehát a ciklusom 15. napján éjszaka hülyeséget csináltunk. A lényeg hogy nem élvezett el egyáltalán, de elég sokaig csináltuk. Reggel nagyon be paráztunk mert ez az ovulációm idejében van nagyábol számításaink alapján. Azonnal indultunk is a tabiért, Escapelle-t kaptam. Miután be vettem kora délután estig szarul is voltam tőle. Aztán szépen el múlt a rosszullét, de reggel óta úgy érzek, mint mikor meg szokott jönni. (12-én kéne megjönnie) Lehetséges, hogy ez a hormon bomba ennyivel előrébb hozta? (Ha igen meg nyugodhatok, hogy biztosan nem estem teherbe?) Gorcsol a hasam, faj a derekam, mellem, jóval erősebben mint szokott. Ezenkívül nagyon durván hangulat ingadozásom van és mindenféle apró dologgal is nagyon fel tudnak idegesíteni. Más is volt már így ? Valamint egy kérdésem lenn még, alkohol és cigaretta befolyásol bármit is a tabletta hatásával kapcsolatban? (Ittam egy keveset az este és cigiztem is)

2023. jan. 1. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt hozzá szerencsém sajnos.

Az amúgy is ingadozó hangulatom még ingadozóbb lett. A menstruációm is kimaradt vagy két hónapra. A mellem nekem is fájt...

Hogy az alkohol/cigi befolyásol-e valamit azt nem tudom, de soha többé nem akarok egy ekkora bombát bevenni az biztos!

2023. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alkalmaztam én is, de nekem semmi mellékhatása nem volt. Csúszott a ciklusom, de nem maradt el.

Szerencse kérdése ez is.

Viszont szerintem feleslegesen vettél be egy ló adagnyi hormont ha nem ment el benned, de gondolom a megnyugvás miatt.

2023. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!