Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek hormonzavar?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hormonzavar?

Figyelt kérdés

30-35 naposak a ciklusaim, nagyon erős premenstruációs tüneteim vannak már napok óta. Mellfájdalom, derékfájás ami ma is még van.

A napokban többször teszteltem, tegnap reggel is negatív voltam. Ma reggel örültem, barnás szín volt a folyásomban, gondoltam megjön.

Viszont aztán egész nap semmi. 33. napomban vagyok.

Mégis terhes lennék? Viszont azt szerintem már tegnap is kimutatta volna…

Bocsi, kicsit ideges vagyok mostanra 😊


2023. jan. 3. 16:53
 1/2 anonim válasza:

Szia! :)

Ha 30-35 naposak a ciklusaid akkor még szerintem várj egy kicsit, valószínűleg meg fog jönni. Teszt már valószínűleg kimutatta volna, ha terhes vagy. (Persze tudok olyanról, akinek 8 hetes terhesen mutatta először a teszt ki a terhességet, de ez azért viszonylag ritka)

Nekem most volt egy hormonzavarom, fogamzásgátló abbahagyás után nem jött meg 2 hónapig… ugyanúgy volt premenstruációs tüneteim és egyszer a menstruáció előtt 3 héttel egy nagyon kicsi barna folyás… (a fél fizetésem terhességi tesztekre ment el persze)

Első hónapban telefonon beszéltem dokival, azt mondta várjak még mert ilyen előfordul, második hónapban már fogadott is és mondta, hogy 2 hét múlva kb úgy látja hogy meg fog jönni, és úgy is volt. Ha 2 hónapig kb nem jönne meg akkor menj el dokihoz és bizonyosodj meg róla, hogy mi a helyzet, van e valami probléma esetleg, de szerintem kicsit rástresszelsz és ez okozza a késést.

Remélem tudtam segíteni egy picit :)

2023. jan. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia, nagyon szépen köszönöm, h írtál.

Nagy nehezen, de mára teljesen megjött. Ilyen még sosem volt velem, h 3 nap barnázás, tegnap estére megint teljesen tiszta volt a folyásom, ma reggelre meg normálisan meg van. Párhuzamosan persze a derekam majd leszakadt, a melleim fájtak és tegnap előtt éjjel olyan fejfájásra ébredtem, h úgy szédelegtem ki a szobából fájdalomcsillapítóért.

Beszéltem orvossal hétfőn és mondta, h ha a héten nem jön meg akkor jövő héten látogassam meg és megvizsgál. Hozzátette, hogy csináljak egy barátcserje gyógynövény kúrát. Vegyek kapszulákat és a leírás alapján szedjem és hátha ez segít, h ne legyenek ilyen számomra ijesztő bonyodalmak. Plusz a PMS tüneteket is enyhítheti. Tegnap vettem be először a 2 kapszulát. Lehet ez segített 😅 (Tudom, h nem)

2023. jan. 5. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!