Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlò mòdszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlò mòdszer van ami a májbetegeknek használhatò?

Figyelt kérdés

Gyògyszer kilőve... sárgaságot kaptam tőle

Eddig 2 nődokival beszéltem csak az òvszert emlìtették.

Esetleg valakinek tapasztalata?


2023. jan. 23. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Megszakításos, meg naptározós meg ilyen varázslatok. Vannak ilyen cuccok neten.
2023. jan. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Védekezni mindenképp szeretnék, mert 1 éven belül nem szeretnék még gyereket.
2023. jan. 23. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg pesszárium.
2023. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Viccen kívül ezekkel, ha tapasztaltak vagytok el lehet érni viszonylag nagy biztonságot. Csak kell tudás, meg tapasztalat. Én csávó vagyok, de random láttam is neten ilyen tanfolyamokat, nem ajánlom, mert fogalmam sincs csak létezik ilyen irány. Erre emlékszem.

[link]


De amúgy a megszakításosnál az a legnagyobb kockázat, hogy nincs kihúzva időben. Meg a második menet esetleg. Szóval eltudom képzelni, hogy így összerakva egybe minden ilyen alternatív technika egész magas százalék lehet. Csak ide kell stabil partner pl.

2023. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hormonmentes spirál
2023. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!