Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért gondolja bárki, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sellolany kérdése:

Miért gondolja bárki, hogy az óvszer megöli az intimitást?

Figyelt kérdés
Micsoda hülyeség ez, 5 másodperc felhúzni, miért mozdítana ki az intim hangulatból?

2023. febr. 3. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Számomra nem abban az 5 mp-ben öli meg, hanem végig, hogy köztem és a partner közt van egy gumedli.
2023. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert annyira érzéketlen lesz tőle hogy le is lankad.Próbáltam többfélét az eredmény mindig lelombozó volt.
2023. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Idióta férfiak gondolják csak. Sajnos sok van belőlük, aztán meg nyavajognak ha gyerektartást követrlnek tőlük vagy elkaptnak valami nyavaját.
2023. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 ...gyerektartást?! Akkor Te sem vagy egy zseni, ha hagyod magad gumi nélkül megkúrni és még csak nem is védekezel. Mi a Jóistent gondolsz, hogy elpárolog?..
2023. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem gondolom, így van. Rendkívül idegesítő egy szorító latex izé a legérzékenyebb testrészeden, mikor a szeretkezésben pont a meztelenség a legfontosabb. És arról nem beszélve, mennyire elrontja az érzést. Nekem le is lankad tőle, persze tudom, én vagyok a béna. Volt már jónéhány partnerem, a felük kb jobban ellenezte a gumi használatát, mint én, merthogy nekik is nagyon szar érzés.
2023. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gumi nélkül sokkal-sokkal jobb ez tény. Idegeskedni hogy megjön-e, vagy kaptál-e valami kis "ajándékot" viszont sokkal rosszabb.
2023. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Kíváncsi lennék kedves Sellőlány és hölgyeim, hogy ha én ragaszkodom a gumihoz, (mert nem akarok a 3-as szerint felvázolt csoportba tartozni és nem akarok a 3-tól semmilyen nyavalyát elkapni) és az első merevedésnél felhúzzuk, s abban csinálnánk mindent, úgy kellene sz.pni, az vajon megölné az intimitást? Vagy akkor is harciasan követelnétek a használatot?
2023. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7: Nekem volt olyan nőm, aki óvszerrel szopott le mindig. Erre találták ki az ízesített gumit.
2023. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8as

Na az igen. Nálam az alap, hogy a barátnőm le is szopjon, ő jobban imádja, mint én. De ha gumival kéne, inkább hagynánk az egészet a francba…

2023. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!