Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolat olyannal, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat olyannal, aki már nem izgat fel?

Figyelt kérdés
Szeretem a páromat, mint embert. Viszont úgy érzem , hogy ő nem látja bennem a nőt. Sosem volt az a nagy csábító, de most már csak akkor van testiség, ha én kezdeményezek. Felejtős ez hosszútávon vagy lehet jobb?

2023. jan. 20. 10:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Én is ilyen kapcsolatban vagyok. Ő nem látja bennem a nőt, sokkal kevesebb igénye van az intimitásra. De szeretjük egymást. Viszont én nem akarok egy szexmentes életet fiatalon. Szeretőn gondolkodok, de az sem olyan egyszerű.
2023. jan. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Volt ilyen kapcsolatban részem, időpocsékolás volt. Nekem szükségem van a szexualitásra is. Attól függ, neked mi a fontos, ezt csak te tudhatod. Mikor megunod, hogy nem kaosz meg tőle mindent, amire vágysz, úgy is szakítani fogsz, vagy keresel mást mellette.
2023. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én a szerető gndolatát elvetem, mert azt nem tartom tisztességesnek. Gondolkodtam azon, hogy esetleg keresnék vele együtt egy 3.felet, vagy neki is valakit és magamnak is. Esetleg egy másik párost,akivel összejárhatnánk, beszélgethetnénk, kikapcsolódnánk. Még nem beszéltem erről az ötletről vele, mert nem tudnám mit szóna.
2023. jan. 20. 11:22
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan ez a sztori nálunk is. Nem kezel már nőnek csak egy lakótársnak. Hidd el ez idővel sem lesz jobb, sőt rosszabb.

Minden próbálkozásom ellenére is falakba ütközök.

Ha nem köt össze semmi, szakítás.

2023. jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Bízok benne,segítőkész,támogat. Bármiben számíthatok rá. Ezek miatt szeretném megoldani a helyzetet.
2023. jan. 20. 11:27
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Hány évesek vagytok?Nekem is volt ilyen kapcsolatom,az ágyban nem egyeztek az igényeink,sem minőség,sem mennyiség ügyileg.Még azt is felajánlottam neki,hogy vegyünk be még egy nőt,úgy,hogy nem vagyok biszex...Ez sem tetszett neki.Szakítottam.Azóta az érettebb korosztály vonz,érdekes mód magasabb a libidójuk,mint velem egy idős expasimnak volt.
2023. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Húszonévesek vagyunk.
2023. jan. 20. 11:32
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
#6 vagyok,mi is huszonévesek voltunk.Szerintem te is keress érettebb pasit,aki a tenyerén hordoz és kielégítitek egymást kölcsönösen.A szeretet egy idő után kevés ahhoz,hogy összetartson két embert.
2023. jan. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Jól látod felejtős... jól ki lehet jönni emberileg egy kollégával, egy baráttal, egy lakótárssal de az ember biológiailag úgy van "megkonstruálva" hogy szüksége van a szenvedélyre, az érzésekre is. Ez viszont a kapcsolatodban nincs meg. Folyamatosan szorongani, feszülni fogsz miatta. Akkor leszel boldog ha two in one van meg - azaz emberileg is kijössz valakivel és érzelmileg is kötődsz hozzá. Ez a kapcsolatotokból már hiányzik.
2023. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni megoldani ennek befellegzett....
2023. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!